OrcaScore
3

Verdediger

Mauricio Cuevas

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
2.250 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,16
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd23
Geboortedatum10 feb 2003
Lengte171 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€740K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 15
Minuten1.329
Rating6,82
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid567 · 83%
Kansen gecreëerd29
Tackles / Onderscheppingen28 / 10
Gewonnen duels52 / 89
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,39 / 2,52
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd6
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten19
Balcontacten878
Balverlies187
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels45
Clearances36
Balveroveringen59
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt9
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten200
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid78 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 4
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,48
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten113
Balverlies21
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances6
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 7
Minuten721
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid393 · 78%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen11 / 2
Gewonnen duels28 / 56
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,16 / 1,73
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten600
Balverlies147
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels25
Clearances32
Balveroveringen32
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt11
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)86,92
Topsnelheid (km/u)32,98

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval48
Techniek55
Tactiek36
Verdediging55
Creativiteit59

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Atlante FC – Santos Laguna – – –
2 nov 2026 Santos Laguna – Club Necaxa 1–0 90' 8.0
26 okt 2026 Club Tijuana – Santos Laguna 4–1 85' 5.6
22 okt 2026 Santos Laguna – Pumas UNAM 2–0 90' 6.9
18 okt 2026 Santos Laguna – Querétaro FC 5–0 80' 7.8
12 okt 2026 Atlético San Luis – Santos Laguna 1–2 90' 7.8
27 sep 2026 Santos Laguna – CF Pachuca 1–0 90' 6.7
21 sep 2026 CD Toluca – Santos Laguna 2–3 90' 6.5
14 sep 2026 Santos Laguna – FC Juárez 2–1 90' 7.6
7 sep 2026 Cruz Azul – Santos Laguna 1–0 90' 6.5
30 aug 2026 Santos Laguna – Tigres UANL 0–0 90' 7.2
23 aug 2026 Club Puebla – Santos Laguna 3–2 90' 6.0
17 aug 2026 Santos Laguna – CD Guadalajara 0–1 90' 6.9
14 aug 2026 Philadelphia Union – Santos Laguna 0–2 65' 7.9
10 aug 2026 Chicago Fire – Santos Laguna 3–1 62' 6.7

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Zonder club Naar: Club NXT U23
    Transfer
  4. LA Galaxy Acad. Naar: Ventura County
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd8,02 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,82 feb 2026 jul 2026 nov 2026 8,0

Laatste 10 wedstrijden

8,0 5,6 6,9 7,8 7,8 6,7 6,5 7,6 6,5 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura Santos Laguna 15 (15) 1.329 0 3 6,82
2026 MLS LA Galaxy 12 (7) 721 0 0 6,60
2026 Leagues Cup Santos Laguna 3 (3) 200 0 1 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS Next Pro 2024 · percentiel onder verdedigers (242 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 41 Onderscheppingen 31 Clearances 42 Gewonnen luchtduels 20 Gewonnen duels 82 Passnauwkeurigheid 54 Progressieve balvoeringen 50 Rating 95

5 wedstrijden · 376 min

Mauricio Cuevas: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,24
41
Onderscheppingen / 90 min 1,44
31
Clearances / 90 min 1,91
42
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,72
20
Gewonnen duels 55,3%
82
Passnauwkeurigheid 86,0%
54
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,14
95

Hoe berekenen we dit?