OrcaScore
2

Verdediger

Matty Cash

  • Aston Villa
  • Poland
  • 29 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.060 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd29
Geboortedatum7 aug 1997
Lengte185 cm
Gewicht64 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€19,8M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Physical Discomfort · Dag tot dag Sinds 8 okt 2026 · Beëindigd: 11 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten110
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid42 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 0
Gewonnen duels8 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten72
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances4
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,05
Topsnelheid (km/u)31,36
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten292
Rating7,18
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)10 (2)
Passes · nauwkeurigheid124 · 85%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 3
Gewonnen duels6 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 0,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten196
Balverlies36
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances7
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,58
Topsnelheid (km/u)30,64
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten658
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid280 · 84%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen25 / 3
Gewonnen duels39 / 72
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten442
Balverlies81
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels36
Clearances18
Balveroveringen12
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)76,04
Topsnelheid (km/u)33,60

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval46
Techniek47
Tactiek51
Verdediging65
Creativiteit54

Nationaal elftal

  • Poland29 caps · 4 goals · debuut nov 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Romania – Poland – – –
3 nov 2026 FC Barcelona – Aston Villa 3–0 52' 6.1
31 okt 2026 Aston Villa – Fulham 1–1 90' 7.2
28 okt 2026 Bournemouth – Aston Villa 3–0 – –
24 okt 2026 Aston Villa – Manchester City 2–1 90' 6.7
21 okt 2026 Aston Villa – Viking FK 3–1 20' 6.3
17 okt 2026 Newcastle United – Aston Villa 0–1 90' 7.2
14 okt 2026 Aston Villa – Fenerbahçe 6–0 90' 7.3
10 okt 2026 Aston Villa – Brentford 2–2 90' 6.7
5 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 63' 7.6
2 okt 2026 Poland – Romania 6–0 63' 7.0
28 sep 2026 Sweden – Poland 3–1 76' 6.8
25 sep 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 90' 7.3
19 sep 2026 Tottenham Hotspur – Aston Villa 2–3 45' 5.8
16 sep 2026 Coventry City – Aston Villa 1–3 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 15.8M €
  1. Transfer 15.8M €
  2. Transfer
  3. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)51
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd5,83 nov 2026
Gemiste wedstrijden12 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,76 dec 2025 apr 2026 nov 2026 5,8

Laatste 10 wedstrijden

5,8 7,2 6,7 6,3 7,2 7,3 6,7 7,6 7,0 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Aston Villa 8 (7) 658 0 0 6,68
2026 UEFA Nations League Poland 4 (4) 292 0 0 7,18
2026 UEFA Champions League Aston Villa 3 (2) 200 0 0 6,47
2026 UEFA Super Cup Aston Villa 1 (1) 90 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2026 · percentiel onder verdedigers (70 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 72 Onderscheppingen 8 Clearances 14 Gewonnen luchtduels 4 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 28 Progressieve balvoeringen 71 Rating 10

4 wedstrijden · 298 min

Matty Cash: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,81
72
Onderscheppingen / 90 min 0,30
8
Clearances / 90 min 2,42
14
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,30
4
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 82,0%
28
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,21
71
Rating 6,40
10

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?