OrcaScore
16

Doelman

Matthew Connor

  • Kerry FC
  • Ireland
  • 29 jaar
  • 194 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
2.482 min
Reddingen
106
Tegendoelpunten
31
Gemiddelde beoordeling
6,62
Leeftijd29
Geboortedatum8 apr 1997
Lengte194 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€26K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating0,00
Reddingen / Tegendoelpunten9 / 5
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid23 · 91%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten23
Balverlies3
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien3
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten95
Rating6,10
Reddingen / Tegendoelpunten3 / 4
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid11 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 25
Minuten2.207
Rating7,17
Reddingen / Tegendoelpunten94 / 22
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid438 · 73%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels7 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes144
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels5
Clearances2
Balveroveringen128
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets10

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek11
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

23

Zwakke punten

24

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 3–0 90' –
24 okt 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 1–2 90' –
16 okt 2026 Kerry FC – Cork City 1–1 90' 6.7
9 okt 2026 Cobh Ramblers FC – Kerry FC 0–2 90' 6.9
2 okt 2026 Finn Harps – Kerry FC 1–2 90' 7.5
25 sep 2026 Kerry FC – Wexford FC 1–0 90' 7.2
18 sep 2026 Athlone Town AFC – Kerry FC 3–0 90' 7.1
11 sep 2026 Kerry FC – Bray Wanderers 0–1 90' 6.8
5 sep 2026 Longford Town – Kerry FC 0–1 90' 7.7
28 aug 2026 Kerry FC – Treaty United FC 3–1 90' 7.1
21 aug 2026 Kerry FC – University College Dublin 1–1 90' 7.0
15 aug 2026 Sligo Rovers – Kerry FC 4–0 90' 6.1
7 aug 2026 Cork City – Kerry FC 3–1 90' 6.7
3 aug 2026 Kerry FC – Cobh Ramblers FC 3–0 90' 7.0
31 jul 2026 Bray Wanderers – Kerry FC 0–4 90' 7.2

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Tramore AFC Naar: Waterford
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating7,13
Rating laatste wedstrijd6,716 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,13 feb 2026 jul 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,9 7,5 7,2 7,1 6,8 7,7 7,1 7,0 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 First Division Kerry FC 25 (25) 2.207 0 0 7,17
2026 Premier Division Kerry FC 2 (2) 180 0 0 0,00
2026 FAI Cup Kerry FC 1 (1) 95 0 0 6,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

First Division 2026 · percentiel onder keepers (11 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 68 Reddingspercentage 96 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 82 Passnauwkeurigheid 41 Nauwkeurige lange passes 68 Rating 68

7 wedstrijden · 630 min

Matthew Connor: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,43
68
Reddingspercentage 77,4%
96
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 28,6%
82
Passnauwkeurigheid 69,9%
41
Nauwkeurige lange passes / 90 min 4,86
68
Rating 7,15
68

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?