OrcaScore
13

Verdediger

Matteo Ruggeri

  • Aston Villa
  • Italy
  • 24 jaar
  • 187 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Geblesseerd — Hamstring Injury · Terug: 20 dec 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
7
394 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,61
Leeftijd24
Geboortedatum11 jul 2002
Lengte187 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€27M
Contract tot30 jun 2031

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Hamstring Injury · Afwezig Sinds 10 okt 2026 · Terug: 20 dec 2026
  • Blessure Hamstring Injury · Twijfelachtig Beëindigd: 13 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten158
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid68 · 91%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 7
Gewonnen duels6 / 12
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten119
Balverlies15
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances13
Balveroveringen12
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,30
Topsnelheid (km/u)30,96
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten146
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid61 · 90%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 4
Gewonnen duels5 / 6
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten97
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances9
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,93
Topsnelheid (km/u)30,14
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid46 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,10 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten60
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances2
Balveroveringen11
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval48
Techniek57
Tactiek52
Verdediging62
Creativiteit63

Nationaal elftal

  • Italy2 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
10 okt 2026 Aston Villa – Brentford 2–2 45' 6.4
5 okt 2026 Italy – Türkiye 3–1 56' 6.6
2 okt 2026 France – Italy 1–1 – –
28 sep 2026 Türkiye – Italy 1–4 90' 6.9
19 sep 2026 Tottenham Hotspur – Aston Villa 2–3 90' 6.3
16 sep 2026 Coventry City – Aston Villa 1–3 90' 6.4
12 sep 2026 Aston Villa – Nottingham Forest 1–2 – –
8 sep 2026 Club Brugge KV – Aston Villa 2–3 – –
5 sep 2026 Hull City – Aston Villa 0–0 15' 6.8
31 aug 2026 Aston Villa – Arsenal 0–1 – –
23 aug 2026 Brighton & Hove Albion – Aston Villa 4–0 8' 6.9
1 aug 2026 Manchester United – Atlético Madrid 2–1 61' 6.5
29 jul 2026 Atlético Madrid – Getafe 4–1 – –
24 mei 2026 Villarreal – Atlético Madrid 5–1 45' 6.2
17 mei 2026 Atlético Madrid – Girona FC 1–0 90' 7.6

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 42M €
  1. Transfer 25M €
  2. Transfer 17M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,410 okt 2026
Gemiste wedstrijden51 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,70 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,6 6,9 6,3 6,4 6,8 6,9 6,5 6,2 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Aston Villa 4 (2) 158 0 0 6,60
2026 UEFA Nations League Italy 2 (2) 146 0 0 6,75
2026 EFL Cup Aston Villa 1 (1) 90 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder verdedigers (189 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 90 Onderscheppingen 86 Clearances 28 Gewonnen luchtduels 21 Gewonnen duels 28 Passnauwkeurigheid 31 Progressieve balvoeringen 80 Rating 44

15 wedstrijden · 1.208 min

Matteo Ruggeri: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,83
90
Onderscheppingen / 90 min 1,71
86
Clearances / 90 min 2,38
28
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,75
21
Gewonnen duels 50,5%
28
Passnauwkeurigheid 85,0%
31
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,75
80
Rating 6,66
44

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?