OrcaScore
7

Middenvelder

Matteo Rover

  • Reggiana
  • Italy
  • 27 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
539 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,17
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd27
Geboortedatum20 feb 1999
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€470K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 6
Minuten539
Rating6,79
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid145 · 74%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen14 / 7
Gewonnen duels27 / 69
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,38 / 1,59
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten292
Balverlies87
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels21
Clearances16
Balveroveringen26
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt7
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)45,84
Topsnelheid (km/u)34,04

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek44
Tactiek35
Verdediging42
Creativiteit46

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Reggiana – Sambenedettese 2–0 90' 7.2
25 okt 2026 Grosseto – Reggiana 2–0 90' 6.6
20 okt 2026 Pineto – Reggiana 2–0 45' 6.4
17 okt 2026 Reggiana – Torres 2–0 90' 7.6
4 okt 2026 Reggiana – Spezia 0–1 58' 7.0
27 sep 2026 Perugia – Reggiana 1–0 45' 6.2
20 sep 2026 Reggiana – Latina 1–0 33' 6.8
16 sep 2026 Vis Pesaro – Reggiana 1–4 58' 7.2
12 sep 2026 Guidonia Montecelio 1937 – Reggiana 1–1 20' 6.4
6 sep 2026 Reggiana – Vado 3–1 10' 6.5
8 mei 2026 Reggiana – Sampdoria 1–0 45' 6.4
25 apr 2026 Reggiana – Palermo 1–1 13' 6.4
19 apr 2026 Padova – Reggiana 1–0 45' 6.4
12 apr 2026 Reggiana – Carrarese 2–0 26' 6.5
6 apr 2026 Reggiana – Pescara 1–3 45' 6.2

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 100k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer 100k €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Vicenza Naar: Inter
    Terug van verhuur
  8. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd7,230 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,71 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,6 6,4 7,6 7,0 6,2 6,8 7,2 6,4 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone B Reggiana 10 (6) 539 0 1 6,79

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie B 2024 · percentiel onder aanvallers (120 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 57 xG 50 Schoten 61 xA 50 Sleutelpasses 21 Succesvolle dribbels 29 Gewonnen luchtduels 41 Rating 53

29 wedstrijden · 1.408 min

Matteo Rover: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
57
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,68
61
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,70
21
Succesvolle dribbels / 90 min 0,58
29
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,15
41
Rating 6,82
53

Hoe berekenen we dit?