OrcaScore
5

Verdediger

Matteo Lovato

  • Padova
  • Italy
  • 26 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
837 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd26
Geboortedatum14 feb 2000
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,9M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten810
Rating6,89
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid354 · 87%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen10 / 13
Gewonnen duels40 / 76
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten499
Balverlies53
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels24
Gewonnen grondduels16
Clearances78
Balveroveringen20
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)77,22
Topsnelheid (km/u)35,67
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten27
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid38 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels0 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten43
Balverlies0
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances3
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)3,21
Topsnelheid (km/u)24,53

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek42
Tactiek58
Verdediging69
Creativiteit37

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Padova – Empoli – – –
31 okt 2026 Catanzaro – Padova 1–1 90' 7.1
27 okt 2026 Padova – Südtirol 2–0 90' 7.1
24 okt 2026 US Avellino 1912 – Padova 0–1 90' 7.3
17 okt 2026 Padova – Virtus Entella 1–2 90' 6.4
11 okt 2026 Padova – Carrarese 0–2 90' 7.5
19 sep 2026 Palermo – Padova 2–1 90' 6.5
12 sep 2026 Padova – Ascoli 1–0 90' 6.9
6 sep 2026 Cremonese – Padova 3–1 90' 6.5
29 aug 2026 Padova – Hellas Verona 1–1 90' 6.7
15 aug 2026 Udinese – Padova 1–0 27' 6.9
7 aug 2026 Monza – Padova 3–3 – –
8 mei 2026 Monza – Empoli 2–2 90' 6.3
1 mei 2026 Empoli – US Avellino 1912 1–0 90' 7.7
25 apr 2026 Venezia – Empoli 2–0 90' 6.7

Carrière en transfers

9 clubs · 13 transfers · totale transfersom 17.3M €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 7M €
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer 7.2M €
  12. Padova Naar: Verona
    Transfer 2.2M €
  13. Transfer 900k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd7,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
3 4 5 6 7 8 9 6,81 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 7,1 7,3 6,4 7,5 6,5 6,9 6,5 6,7 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie B Padova 9 (9) 810 0 0 6,89
2026 Coppa Italia Padova 1 (0) 27 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie B 2024 · percentiel onder verdedigers (132 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 29 Onderscheppingen 38 Clearances 83 Gewonnen luchtduels 50 Gewonnen duels 40 Passnauwkeurigheid 85 Progressieve balvoeringen 49 Rating 35

20 wedstrijden · 1.342 min

Matteo Lovato: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,14
29
Onderscheppingen / 90 min 0,87
38
Clearances / 90 min 6,10
83
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,21
50
Gewonnen duels 54,7%
40
Passnauwkeurigheid 87,1%
85
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
49
Rating 6,81
35

Hoe berekenen we dit?