OrcaScore
18

Middenvelder

Matt Palmer

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
5
239 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,75
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd33
Geboortedatum1 aug 1993
Lengte179 cm
Gewicht79 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€275K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten104
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid82 · 93%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten98
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,92
Topsnelheid (km/u)25,56
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten135
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid126 · 90%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels6 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten144
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen15
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek53
Tactiek42
Verdediging52
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

7

Nationaal elftal

  • England C1 caps · 0 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
17 okt 2026 Wycombe Wanderers – Notts County 2–0 28' 7.2
13 okt 2026 Notts County – Nottingham Forest U21 5–1 45' 7.2
10 okt 2026 Notts County – Oxford United 1–2 45' 6.6
22 sep 2026 Notts County – Grimsby Town 2–1 90' 7.4
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 31' 6.5
11 jul 2026 Viborg FF – Notts County 2–0 – –
25 mei 2026 Notts County – Salford City 3–0 12' 6.6
15 mei 2026 Notts County – Chesterfield 0–0 11' 6.6
10 mei 2026 Chesterfield – Notts County 0–1 – –
2 mei 2026 Notts County – Bristol Rovers 1–1 32' 6.7
18 apr 2026 Notts County – Barnet 1–2 90' 6.9
11 apr 2026 Cambridge United – Notts County 4–0 90' 7.3
6 apr 2026 Notts County – Newport County 3–1 90' 6.9
3 apr 2026 Salford City – Notts County 2–1 90' 6.6
28 mrt 2026 Harrogate Town – Notts County 0–2 90' 7.7

Carrière en transfers

7 clubs · 10 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Wigan Naar: Swindon
    Terug van verhuur
  3. Swindon Naar: Wigan
    Verhuur
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Oldham Naar: Burton
    Terug van verhuur
  9. Burton Naar: Oldham
    Verhuur
  10. Burton U18 Naar: Burton
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)19
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd7,217 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 7,03 jan 2026 apr 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,2 6,6 7,4 6,5 6,6 6,6 6,7 6,9 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Football League Trophy Notts County 2 (2) 135 0 2 7,30
2026 League One Notts County 3 (1) 104 0 0 6,77

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2024 · percentiel onder middenvelders (245 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 93 Voltooide passes 100 Passnauwkeurigheid 100 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 11 Tackles + onderscheppingen 13 Rating 95

45 wedstrijden · 3.741 min

Matt Palmer: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,85
93
Voltooide passes / 90 min 70,9
100
Passnauwkeurigheid 91,7%
100
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,26
11
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,76
13
Rating 7,10
95

Hoe berekenen we dit?