OrcaScore
29

Middenvelder

Matias Mancuso

  • Inter U23
  • Italy
  • 19 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
703 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,13
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd19
Geboortedatum15 mrt 2007
Lengte186 cm
Gewicht74 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€540K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten613
Rating6,86
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)19 (8)
Passes · nauwkeurigheid207 · 85%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen15 / 2
Gewonnen duels28 / 59
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,38 / 0,53
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten317
Balverlies70
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels24
Clearances5
Balveroveringen27
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)55,29
Topsnelheid (km/u)35,37
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating5,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid27 · 74%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels9 / 26
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval58
Techniek57
Tactiek46
Verdediging37
Creativiteit42

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Cosenza – Inter U23 1–0 74' 6.9
27 okt 2026 Inter U23 – Scafatese 2–1 – –
24 okt 2026 Inter U23 – Sorrento 1–1 72' 7.1
17 okt 2026 Inter U23 – Monopoli 2–4 66' 7.1
13 okt 2026 Giugliano – Inter U23 0–4 60' 6.9
10 okt 2026 Savoia 1908 – Inter U23 2–1 – –
3 okt 2026 France U20 – Italy U20 0–3 – –
29 sep 2026 Germany U20 – Italy U20 3–0 – –
25 sep 2026 Italy U20 – England U20 1–3 – –
20 sep 2026 Inter U23 – Foggia 3–2 57' 6.6
15 sep 2026 FC Crotone – Inter U23 0–2 84' 7.6
12 sep 2026 Inter U23 – Casertana 2–3 – –
7 sep 2026 AZ Picerno – Inter U23 4–1 45' 6.6
29 aug 2026 Inter U23 – Team Altamura 1–1 85' 6.5
23 aug 2026 Catania – Inter U23 1–2 70' 6.4

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,96 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,1 7,1 6,9 6,6 7,6 6,6 6,5 6,4 5,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Inter U23 9 (9) 613 1 0 6,86
2026 Coppa Italia Serie C Inter U23 1 (1) 90 0 0 5,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder middenvelders (112 spelers)

Vergelijken
50 xA 90 Sleutelpasses 77 Voltooide passes 36 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 34 Succesvolle dribbels 35 Tackles + onderscheppingen 8 Rating 31

5 wedstrijden · 360 min

Matias Mancuso: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,24
90
Sleutelpasses / 90 min 1,25
77
Voltooide passes / 90 min 24,3
36
Passnauwkeurigheid 81,5%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
34
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
35
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,50
8
Rating 6,72
31

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?