OrcaScore
4

Verdediger

Matías Catalán

  • CA Talleres
  • Chile
  • 34 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.721 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,10
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd34
Geboortedatum18 aug 1992
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€480K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 25
Minuten2.185
Rating7,01
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)17 (2)
Passes · nauwkeurigheid1.236 · 85%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen27 / 18
Gewonnen duels87 / 145
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,26 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes125
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten1.581
Balverlies240
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels50
Gewonnen grondduels37
Clearances149
Balveroveringen79
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt13
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)195,09
Topsnelheid (km/u)34,05
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten356
Rating6,56
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid182 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 5
Gewonnen duels11 / 24
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten231
Balverlies45
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels5
Clearances7
Balveroveringen21
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval40
Techniek47
Tactiek64
Verdediging71
Creativiteit49

Nationaal elftal

  • Chile9 caps · 0 goals · debuut mrt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 CA Talleres – Estudiantes de La Plata – – –
31 okt 2026 Deportivo Riestra – CA Talleres 0–3 90' 7.2
24 okt 2026 CA Talleres – Defensa y Justicia 1–2 90' 6.5
17 okt 2026 Boca Juniors – CA Talleres 2–1 90' 6.8
12 okt 2026 CA Talleres – CA Independiente 0–0 90' 7.4
4 okt 2026 CA Talleres – Club Atlético Belgrano 0–1 90' 7.1
20 sep 2026 Instituto De Córdoba – CA Talleres 3–1 90' 6.2
13 sep 2026 CA Talleres – Club Atlético Unión de Santa Fe 2–1 90' 7.1
6 sep 2026 San Lorenzo – CA Talleres 1–0 90' 7.2
30 aug 2026 CA Talleres – Central Córdoba 0–0 90' 7.2
25 aug 2026 CA Talleres – Rosario Central 2–2 – –
20 mei 2026 CA Talleres – Atlético Tucumán 0–3 90' 7.3
9 mei 2026 CA Talleres – Club Atlético Belgrano 0–1 90' 6.5
3 mei 2026 Club Atlético Unión de Santa Fe – CA Talleres 1–1 33' 6.8
25 apr 2026 Estudiantes de La Plata – CA Talleres 0–0 90' 7.8

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating7,02
Rating laatste wedstrijd7,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,02 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,5 6,8 7,4 7,1 6,2 7,1 7,2 7,2 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Profesional de Fútbol CA Talleres 26 (25) 2.185 0 3 7,01
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Chile 5 (5) 356 0 0 6,56
2026 Copa Argentina CA Talleres 2 (2) 180 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Profesional de Fútbol 2026 · percentiel onder verdedigers (120 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 40 Onderscheppingen 11 Clearances 45 Gewonnen luchtduels 48 Gewonnen duels 72 Passnauwkeurigheid 87 Progressieve balvoeringen 56 Rating 53

6 wedstrijden · 540 min

Matías Catalán: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,50
40
Onderscheppingen / 90 min 0,67
11
Clearances / 90 min 4,50
45
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,67
48
Gewonnen duels 62,2%
72
Passnauwkeurigheid 85,6%
87
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,83
56
Rating 6,90
53

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?