OrcaScore
4

Verdediger

Matias Antonini

  • Catanzaro
  • Brazil
  • 28 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
927 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,19
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,75
Leeftijd28
Geboortedatum9 apr 1998
Lengte191 cm
Gewicht80 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,6M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten837
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid531 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen10 / 18
Gewonnen duels41 / 77
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,92 / 0,85
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten676
Balverlies64
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels27
Gewonnen grondduels14
Clearances56
Balveroveringen28
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt15
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)87,74
Topsnelheid (km/u)35,97
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid72 · 96%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten80
Balverlies4
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels0
Clearances5
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,23
Topsnelheid (km/u)29,36

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek42
Tactiek54
Verdediging68
Creativiteit35

Kenmerken

Sterke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Cesena – Catanzaro – – –
31 okt 2026 Catanzaro – Padova 1–1 90' 6.9
27 okt 2026 Benevento – Catanzaro 1–1 59' 6.3
24 okt 2026 Catanzaro – Ascoli 1–6 90' 6.0
16 okt 2026 Hellas Verona – Catanzaro 2–2 90' 7.5
11 okt 2026 Catanzaro – Mantova 1–3 90' 7.3
19 sep 2026 Sampdoria – Catanzaro 2–1 90' 6.0
12 sep 2026 Catanzaro – Carrarese 1–0 90' 7.1
5 sep 2026 Südtirol – Catanzaro 2–0 58' 6.9
30 aug 2026 Pisa – Catanzaro 2–1 90' 7.0
21 aug 2026 L.R. Vicenza – Catanzaro 3–2 90' 7.0
15 aug 2026 Catanzaro – Südtirol 5–6 90' 6.3
29 mei 2026 Monza – Catanzaro 0–2 90' 7.4
24 mei 2026 Catanzaro – Monza 0–2 90' 6.7
20 mei 2026 Palermo – Catanzaro 2–0 90' 6.9

Carrière en transfers

7 clubs · 7 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Transfer 300k €
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Zonder club Naar: Arezzo
    Transfer
  6. Grêmio Naar: Zonder club
    Transfer
  7. Grêmio U20 Naar: Meda
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,81 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,3 6,0 7,5 7,3 6,0 7,1 6,9 7,0 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie B Catanzaro 10 (10) 837 1 1 6,80
2026 Coppa Italia Catanzaro 1 (1) 90 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie B 2024 · percentiel onder verdedigers (132 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 19 Onderscheppingen 82 Clearances 51 Gewonnen luchtduels 91 Gewonnen duels 95 Passnauwkeurigheid 95 Progressieve balvoeringen 49 Rating 72

21 wedstrijden · 1.454 min

Matias Antonini: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,99
19
Onderscheppingen / 90 min 1,36
82
Clearances / 90 min 4,77
51
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,96
91
Gewonnen duels 66,9%
95
Passnauwkeurigheid 90,1%
95
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
49
Rating 6,97
72

Hoe berekenen we dit?