OrcaScore
16

Middenvelder

Matheus Sales

  • Botafogo-SP
  • Brazil
  • 31 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
38
1.966 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd31
Geboortedatum13 mei 1995
Lengte178 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€515K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 21
Minuten1.742
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid570 · 84%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen34 / 13
Gewonnen duels79 / 149
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,24 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes29
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten792
Balverlies131
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels20
Gewonnen grondduels59
Clearances39
Balveroveringen57
Fouten ondervonden23
Fouten gemaakt37
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)134,81
Topsnelheid (km/u)35,31
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 3
Minuten224
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid77 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels13 / 24
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten109
Balverlies20
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels10
Clearances3
Balveroveringen7
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval42
Techniek41
Tactiek42
Verdediging54
Creativiteit40

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Botafogo-SP – Sport Recife 1–1 20' 6.9
24 okt 2026 Avaí – Botafogo-SP 0–2 16' 6.5
18 okt 2026 CRB – Botafogo-SP 0–1 18' 6.7
13 okt 2026 Botafogo-SP – Ceará 1–0 59' 6.7
8 okt 2026 Operário-PR – Botafogo-SP 1–2 24' 6.6
4 okt 2026 Botafogo-SP – Vila Nova FC 0–1 68' 6.4
30 sep 2026 Botafogo-SP – Ponte Preta 2–0 10' 6.7
15 sep 2026 Botafogo-SP – Goiás 1–3 45' 6.5
10 sep 2026 Botafogo-SP – Grêmio Novorizontino 1–3 12' 6.5
4 sep 2026 Náutico – Botafogo-SP 1–0 – –
30 aug 2026 Botafogo-SP – Cuiabá 1–2 73' 7.3
26 aug 2026 Atlético Goianiense – Botafogo-SP 3–0 90' 6.6
20 aug 2026 Botafogo-SP – Criciúma 1–1 75' 6.7
15 aug 2026 São Bernardo – Botafogo-SP 0–1 83' 6.7
9 aug 2026 Botafogo-SP – América Mineiro 2–1 89' 6.5

Carrière en transfers

12 clubs · 19 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Ulsan Naar: Mirassol
    Gratis transfer
  3. Coritiba Naar: Ulsan
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Gratis transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,64
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden51 blessure geregistreerd
6 7 8 6,64 jan 2026 jun 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,5 6,7 6,7 6,6 6,4 6,7 6,5 6,5 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Botafogo-SP 30 (21) 1.742 0 0 6,67
2026 Paulista Série A1 Botafogo-SP 8 (3) 224 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 10 Sleutelpasses 4 Voltooide passes 60 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 19 Succesvolle dribbels 3 Tackles + onderscheppingen 13 Rating 10

7 wedstrijden · 373 min

Matheus Sales: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
10
Sleutelpasses / 90 min 0,24
4
Voltooide passes / 90 min 33,3
60
Passnauwkeurigheid 89,0%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,48
19
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
3
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,45
13
Rating 6,67
10

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?