OrcaScore
14

Verdediger

Mateus Ludke

  • Confiança
  • Brazil
  • 25 jaar
  • 179 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
815 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,22
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd25
Geboortedatum11 dec 2000
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€270K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 9
Minuten715
Rating6,91
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid289 · 79%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels58 / 121
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten6
Gewonnen luchtduels14
Clearances20
Balveroveringen66
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten100
Rating8,00
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid62 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels9 / 12
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage33%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels2
Clearances2
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists– / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)– / –

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 aug 2026 Ferroviária – Confiança 1–0 72' 6.7
23 aug 2026 Confiança – Anápolis 0–1 – –
17 aug 2026 Confiança – Maringá FC 1–1 90' 6.9
11 aug 2026 Paysandu SC – Confiança 2–1 90' 7.1
26 jul 2026 Confiança – AO Itabaiana 1–1 – –
13 jul 2026 Botafogo-PB – Confiança 2–0 15' 6.9
5 jul 2026 Confiança – Barra FC 1–2 45' 6.4
29 jun 2026 Ypiranga FC – Confiança 1–1 90' 6.8
23 jun 2026 Confiança – Guarani 2–0 90' 7.2
15 jun 2026 Volta Redonda – Confiança 1–0 46' 6.7
30 mei 2026 Floresta – Confiança 1–0 68' 7.2
25 mei 2026 Confiança – Figueirense 0–0 90' 7.7
19 mei 2026 Confiança – Maranhão AC 2–1 12' 6.8
15 mei 2026 Confiança – Grêmio 0–3 – –
8 mei 2026 Confiança – Fortaleza 1–2 – –

Carrière en transfers

8 clubs · 11 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Transfer
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Confiança 12 (9) 715 0 1 6,91
2026 Copa do Nordeste Confiança 1 (1) 100 1 0 8,00
2026 Copa do Brasil Confiança 1 (0) – – – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Carioca 2024 · percentiel onder verdedigers (76 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 13 Onderscheppingen 11 Clearances 14 Gewonnen luchtduels 23 Gewonnen duels 10 Passnauwkeurigheid 14 Progressieve balvoeringen 50 Rating 26

14 wedstrijden · 867 min

Mateus Ludke: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
13
Onderscheppingen / 90 min 0,93
11
Clearances / 90 min 1,25
14
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,83
23
Gewonnen duels 31,0%
10
Passnauwkeurigheid 77,3%
14
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,59
26

Hoe berekenen we dit?