OrcaScore
8

Aanvaller

Mary Fowler

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.009 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,62
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
7,09
Leeftijd23
Geboortedatum14 feb 2003
Lengte172 cm
Gewicht66 kg
VoorkeursvoetLinks

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 5
Minuten452
Rating7,03
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)16 (4)
Passes · nauwkeurigheid167 · 75%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen8 / 2
Gewonnen duels25 / 45
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,39 / 1,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten263
Balverlies78
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels21
Clearances2
Balveroveringen15
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)50,63
Topsnelheid (km/u)28,12
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten118
Rating6,57
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid35 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels7 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten55
Balverlies19
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten439
Rating7,43
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)10 (3)
Passes · nauwkeurigheid166 · 67%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels34 / 75
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage10%
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten10
Gewonnen luchtduels5
Clearances4
Balveroveringen19
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval60
Techniek62
Tactiek48
Verdediging40
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

257

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 London City Lionesses – Manchester City 1–2 31' 7.5
29 okt 2026 Manchester City – Paris Saint-Germain 1–1 28' 6.6
25 okt 2026 Manchester United – Manchester City 1–1 67' 6.9
18 okt 2026 Manchester City – Brighton 3–2 30' 6.7
4 okt 2026 Manchester City – Arsenal 4–2 28' 6.7
1 okt 2026 Manchester City – Real Madrid 1–1 63' 6.7
26 sep 2026 Charlton Athletic WFC – Manchester City 0–1 90' 6.0
22 sep 2026 FC Bayern München – Manchester City 2–2 27' 6.4
18 sep 2026 Manchester City – Liverpool FC 4–2 62' 6.3
13 sep 2026 Aston Villa – Manchester City 1–4 83' 7.9
6 sep 2026 Manchester City – Birmingham City W.F.C. 3–1 61' 8.2
8 aug 2026 Fiorentina – Manchester City 1–1 – –
9 jun 2026 Australia – Mexico 3–1 86' 6.3
6 jun 2026 Australia – Mexico 0–1 90' 6.5
31 mei 2026 Brighton – Manchester City 0–4 18' 6.5

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd7,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,88 feb 2026 mei 2026 nov 2026 7,5

Laatste 10 wedstrijden

7,5 6,6 6,9 6,7 6,7 6,7 6,0 6,4 6,3 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Women's Super League Manchester City 8 (5) 452 2 2 7,03
2026 AFC Women's Asian Cup Australia 6 (5) 439 1 2 7,43
2026 UEFA Women's Champions League Manchester City 3 (1) 118 0 0 6,57

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Women's Super League 2026 · percentiel onder middenvelders (60 spelers)

Vergelijken
50 xA 74 Sleutelpasses 61 Voltooide passes 39 Passnauwkeurigheid 18 Progressieve balvoeringen 13 Succesvolle dribbels 86 Tackles + onderscheppingen 6 Rating 60

5 wedstrijden · 324 min

Mary Fowler: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,21
74
Sleutelpasses / 90 min 1,39
61
Voltooide passes / 90 min 23,3
39
Passnauwkeurigheid 72,4%
18
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,28
13
Succesvolle dribbels / 90 min 1,67
86
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,39
6
Rating 7,02
60

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?