OrcaScore
18

Aanvaller

Marvin Pieringer

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
790 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,23
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,44
Leeftijd27
Geboortedatum4 okt 1999
Lengte189 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,7M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 6
Minuten471
Rating6,33
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid122 · 75%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels23 / 72
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,82 / 0,26
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten194
Balverlies64
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels7
Clearances8
Balveroveringen11
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt17
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)56,17
Topsnelheid (km/u)35,77
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten139
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid36 · 67%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels12 / 25
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten65
Balverlies24
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels7
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,10
Topsnelheid (km/u)29,63
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid54 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels9 / 20
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,50 / 0,36
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten87
Balverlies21
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,51
Topsnelheid (km/u)29,36

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval61
Techniek49
Tactiek47
Verdediging23
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

1

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 SC Paderborn 07 – Eintracht Frankfurt – – –
31 okt 2026 Borussia M'gladbach – SC Paderborn 07 0–0 52' 6.3
28 okt 2026 SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 0–1 68' 6.5
24 okt 2026 SC Paderborn 07 – Hamburger SV 1–0 28' 6.4
17 okt 2026 SV Werder Bremen – SC Paderborn 07 2–2 15' 6.5
10 okt 2026 SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 0–2 70' 6.6
1 okt 2026 DC United – SC Paderborn 07 0–1 – –
20 sep 2026 SC Paderborn 07 – TSG Hoffenheim 3–1 45' 6.5
12 sep 2026 Borussia Dortmund – SC Paderborn 07 3–0 90' 5.9
5 sep 2026 SC Paderborn 07 – SC Freiburg 0–1 82' 5.6
29 aug 2026 1. FSV Mainz 05 – SC Paderborn 07 0–0 89' 6.8
23 aug 2026 SSV Jeddeloh II – 1. FC Heidenheim 5–2 71' 6.6
18 aug 2026 1. FC Heidenheim – FC Bayern München 2–4 21' 6.6
15 aug 2026 Hertha BSC – 1. FC Heidenheim 4–1 90' 6.0
8 aug 2026 1. FC Heidenheim – VfL Osnabrück 4–3 90' 7.6

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers · totale transfersom 5.3M €
  1. Transfer 3M €
  2. Transfer 1.8M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 500k €
  6. Verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,63
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,63 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,5 6,4 6,5 6,6 6,5 5,9 5,6 6,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga SC Paderborn 07 8 (6) 471 0 0 6,33
2026 2. Bundesliga 1. FC Heidenheim 2 (2) 180 1 0 6,80
2026 DFB Pokal SC Paderborn 07 2 (2) 139 0 1 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2026 · percentiel onder aanvallers (16 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 6 xG 9 Schoten 16 xA 9 Sleutelpasses 28 Succesvolle dribbels 13 Gewonnen luchtduels 53 Rating 3

4 wedstrijden · 306 min

Marvin Pieringer: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
6
xG / 90 min 0,07
9
Schoten / 90 min 1,47
16
xA / 90 min 0,07
9
Sleutelpasses / 90 min 1,18
28
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
13
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,47
53
Rating 6,20
3

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?