OrcaScore
24

Middenvelder

Markus Soomets

  • Kolding IF
  • Estonia
  • 26 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.057 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,68
Leeftijd26
Geboortedatum2 mrt 2000
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€390K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 6
Minuten493
Rating6,76
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid240 · 82%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen13 / 7
Gewonnen duels27 / 44
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten331
Balverlies57
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels24
Clearances15
Balveroveringen24
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten85
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid20 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels2 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten39
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,85
Topsnelheid (km/u)28,00
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 3
Minuten479
Rating6,61
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid207 · 72%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen13 / 8
Gewonnen duels22 / 41
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten287
Balverlies75
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels17
Clearances12
Balveroveringen17
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)60,53
Topsnelheid (km/u)33,55

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval44
Techniek45
Tactiek41
Verdediging48
Creativiteit45

Nationaal elftal

  • Estonia27 caps · 0 goals · debuut nov 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 AB – Kolding IF 1–0 62' 7.0
16 okt 2026 Kolding IF – Vendsyssel FF 2–1 90' 7.6
10 okt 2026 Hobro – Kolding IF 1–1 15' 6.7
6 okt 2026 Estonia – Iceland 0–0 – –
3 okt 2026 Estonia – Luxembourg 1–0 18' 6.9
29 sep 2026 Bulgaria – Estonia 0–0 58' 6.7
26 sep 2026 Iceland – Estonia 1–1 9' 6.6
18 sep 2026 Kolding IF – Hillerød Fodbold 1–1 83' 6.3
12 sep 2026 Kolding IF – FC Fredericia 0–0 22' 6.6
6 sep 2026 Aarhus Fremad – Kolding IF 2–1 83' 7.0
29 aug 2026 Kolding IF – AB 2–1 64' 6.6
23 aug 2026 HB Køge – Kolding IF 2–2 74' 6.3
8 aug 2026 IK Start – Fredrikstad FK 0–1 – –
1 aug 2026 IK Start – Viking FK 0–3 – –
25 jul 2026 Kristiansund BK – IK Start 1–2 – –

Carrière en transfers

8 clubs · 7 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Rende Naar: Flora
    Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Tammeka Naar: Rende
    Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. FC Santos U17 Naar: Santos Tartu
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd7,024 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,72 nov 2025 jul 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,6 6,7 6,9 6,7 6,6 6,3 6,6 7,0 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Betinia Liga Kolding IF 8 (6) 493 0 1 6,76
2026 Eliteserien IK Start 11 (3) 479 0 0 6,61
2026 UEFA Nations League Estonia 3 (1) 85 0 0 6,73

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premium Liiga 2024 · percentiel onder middenvelders (92 spelers)

Vergelijken
50 xA 13 Sleutelpasses 29 Voltooide passes 97 Passnauwkeurigheid 93 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 51 Tackles + onderscheppingen 98 Rating 84

27 wedstrijden · 1.941 min

Markus Soomets: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
13
Sleutelpasses / 90 min 0,60
29
Voltooide passes / 90 min 55,1
97
Passnauwkeurigheid 86,3%
93
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,72
51
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,99
98
Rating 7,11
84

Hoe berekenen we dit?