OrcaScore
14

Aanvaller

Mark Doyle

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
2.525 min
Doelpunten
14
G+A per 90 min: 0,57
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd27
Geboortedatum19 nov 1998
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€230K
Contract tot30 nov 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen34 / 27
Minuten2.311
Rating6,69
Doelpunten / Assists11 / 1
Schoten (op doel)43 (22)
Passes · nauwkeurigheid480 · 62%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen45 / 14
Gewonnen duels154 / 384
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Expected goals \/ assists9,27 / 0,57
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist11
Afrondingspercentage26%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten838
Balverlies294
Bal afgepakt19
Gewonnen luchtduels60
Gewonnen grondduels94
Clearances10
Balveroveringen71
Fouten ondervonden36
Fouten gemaakt45
Buitenspel10
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,99
Topsnelheid (km/u)33,99
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten214
Rating7,27
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)12 (6)
Passes · nauwkeurigheid49 · 76%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels21 / 61
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage25%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels6
Clearances1
Balveroveringen7
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval58
Techniek49
Tactiek51
Verdediging42
Creativiteit37

Kenmerken

Sterke punten

25

Zwakke punten

146

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Drogheda United – Galway United 2–0 90' 7.6
23 okt 2026 Waterford FC – Drogheda United 3–1 48' 6.0
16 okt 2026 Drogheda United – Derry City 2–0 21' 7.9
8 okt 2026 Shamrock Rovers – Drogheda United 3–1 28' 6.5
1 okt 2026 Trabzonspor – Drogheda United 0–1 58' 6.6
18 sep 2026 Bohemian FC – Drogheda United 2–1 23' 6.7
14 sep 2026 Shelbourne – Drogheda United 1–2 22' 6.3
4 sep 2026 Drogheda United – Galway United 1–2 65' 6.0
28 aug 2026 Drogheda United – Dundalk FC 2–3 73' 6.3
21 aug 2026 Drogheda United – St. Patrick's Athletic 0–2 22' 6.6
15 aug 2026 College Corinthians FC – Drogheda United 0–3 90' 7.0
7 aug 2026 Galway United – Drogheda United 0–0 61' 6.4
31 jul 2026 Drogheda United – Shamrock Rovers 0–0 63' 6.8
25 jul 2026 Sligo Rovers – Drogheda United 2–2 60' 6.8
17 jul 2026 Drogheda United – Lucan United FC 4–0 59' 8.8

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Drogs Academy Naar: Drogheda Utd
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd7,630 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,72 nov 2025 jun 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 6,0 7,9 6,5 6,6 6,7 6,3 6,0 6,3 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Drogheda United 34 (27) 2.311 11 1 6,69
2026 FAI Cup Drogheda United 3 (3) 214 3 1 7,27

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2024 · percentiel onder aanvallers (99 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 24 xG 50 Schoten 30 xA 50 Sleutelpasses 67 Succesvolle dribbels 68 Gewonnen luchtduels 34 Rating 22

31 wedstrijden · 1.143 min

Mark Doyle: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,16
24
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,05
30
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,18
67
Succesvolle dribbels / 90 min 1,02
68
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,10
34
Rating 6,68
22

Hoe berekenen we dit?