OrcaScore
20

Middenvelder

Márió Simut

  • Paksi FC
  • Hungary
  • 23 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
487 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd23
Geboortedatum23 sep 2003
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€270K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 0
Minuten135
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid67 · 69%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels8 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 0,17
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten119
Balverlies45
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances7
Balveroveringen10
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,61
Topsnelheid (km/u)33,21
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten352
Rating6,96
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid130 · 73%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels36 / 76
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten6
Gewonnen luchtduels4
Clearances6
Balveroveringen28
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval44
Techniek57
Tactiek35
Verdediging49
Creativiteit47

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Ferencváros TC – Paksi FC 2–0 30' 6.2
28 okt 2026 Cigánd SE – Paksi FC 1–2 – –
25 okt 2026 Vasas – Paksi FC 0–2 – –
17 okt 2026 Paksi FC – ETO FC Győr 1–2 45' 7.0
19 sep 2026 Kisvárda FC – Paksi FC 0–1 45' 7.0
5 sep 2026 Paksi FC – Debreceni VSC 2–4 15' 7.2
22 aug 2026 Videoton FC Fehérvár – Mezőkövesd Zsóry 1–2 90' 6.8
15 aug 2026 Kecskemét TE – Videoton FC Fehérvár 2–1 77' 6.7
8 aug 2026 Videoton FC Fehérvár – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–0 63' 7.2
1 aug 2026 Kazincbarcikai SC – Videoton FC Fehérvár 3–1 57' 6.6
25 jul 2026 Videoton FC Fehérvár – Kozármisleny FC 4–0 65' 7.5
17 mei 2026 Videoton FC Fehérvár – Budafoki MTE 1–3 31' 6.7
3 mei 2026 BVSC-Zugló – Videoton FC Fehérvár 1–0 90' 7.2
26 apr 2026 Videoton FC Fehérvár – Vasas 0–2 83' –
19 apr 2026 Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Videoton FC Fehérvár 0–3 20' 6.9

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)21
Gemiddelde rating6,86
Rating laatste wedstrijd6,21 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,86 feb 2026 mei 2026 nov 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 7,0 7,0 7,2 6,8 6,7 7,2 6,6 7,5 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 NB II Videoton FC Fehérvár 5 (4) 352 0 0 6,96
2026 OTP Bank Liga Paksi FC 4 (0) 135 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

OTP Bank Liga 2024 · percentiel onder verdedigers (100 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 33 Onderscheppingen 54 Clearances 8 Gewonnen luchtduels 31 Gewonnen duels 49 Passnauwkeurigheid 10 Progressieve balvoeringen 50 Rating 10

27 wedstrijden · 1.394 min

Márió Simut: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,42
33
Onderscheppingen / 90 min 1,16
54
Clearances / 90 min 1,74
8
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,55
31
Gewonnen duels 54,0%
49
Passnauwkeurigheid 70,5%
10
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,65
10

Hoe berekenen we dit?