OrcaScore
16

Middenvelder

Mario Sandoval

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
2.119 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,17
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,14
Leeftijd35
Geboortedatum24 jul 1991
Lengte165 cm
Gewicht66 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€95K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 15
Minuten1.358
Rating7,12
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)17 (6)
Passes · nauwkeurigheid754 · 88%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen47 / 17
Gewonnen duels82 / 147
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes70
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten999
Balverlies143
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels77
Clearances23
Balveroveringen87
Fouten ondervonden25
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)120,07
Topsnelheid (km/u)30,98
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten671
Rating–
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek52
Tactiek46
Verdediging47
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

13

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Deportes Concepción – Palestino 1–0 90' 7.4
24 okt 2026 Deportes La Serena – Deportes Concepción 3–1 72' 7.3
11 okt 2026 Deportes Concepción – Unión La Calera 1–1 84' 6.4
4 okt 2026 O'Higgins – Deportes Concepción 2–0 84' 7.1
1 okt 2026 Deportes Concepción – O'Higgins 0–1 79' 6.9
27 sep 2026 Deportes Concepción – Curicó Unido 2–0 73' 6.9
24 sep 2026 Curicó Unido – Deportes Concepción 0–4 – –
13 sep 2026 Colo-Colo – Deportes Concepción 1–1 90' 6.7
5 sep 2026 Deportes Concepción – Audax Italiano 0–1 90' 7.6
30 aug 2026 Ñublense – Deportes Concepción 0–1 90' 7.6
23 aug 2026 Deportes Concepción – Coquimbo Unido 1–1 90' 7.1
16 aug 2026 Cobresal – Deportes Concepción 0–2 90' 7.7
9 aug 2026 Deportes Concepción – Universidad de Concepción 1–0 89' 7.0
2 aug 2026 Deportes Concepción – Universidad Católica 3–0 90' 7.7
27 jul 2026 Deportes Concepción – O'Higgins 2–0 90' 7.4

Carrière en transfers

11 clubs · 18 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Zonder club Naar: Melipilla
    Transfer
  12. Santiago Morning Naar: Zonder club
    Transfer
  13. Gratis transfer
  14. Gratis transfer
  15. Gratis transfer
  16. CSD Colo Colo B Naar: Arica
    Gratis transfer
  17. Puerto Montt Naar: CSD Colo Colo B
    Terug van verhuur
  18. CSD Colo Colo B Naar: Puerto Montt
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating7,08
Rating laatste wedstrijd7,43 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
6 7 8 7,08 dec 2025 aug 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,3 6,4 7,1 6,9 6,9 6,7 7,6 7,6 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Deportes Concepción 20 (15) 1.358 2 0 7,12
2026 Copa Chile Deportes Concepción 8 (8) 671 1 1 –
2026 Copa de la Liga Deportes Concepción 1 (1) 90 0 0 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 46 Sleutelpasses 46 Voltooide passes 86 Passnauwkeurigheid 81 Progressieve balvoeringen 21 Succesvolle dribbels 29 Tackles + onderscheppingen 97 Rating 82

4 wedstrijden · 360 min

Mario Sandoval: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
46
Sleutelpasses / 90 min 1,00
46
Voltooide passes / 90 min 52,8
86
Passnauwkeurigheid 86,8%
81
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,75
21
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
29
Tackles + onderscheppingen / 90 min 5,25
97
Rating 7,25
82

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?