OrcaScore
26

Verdediger

Mario Noce

  • Savoia 1908
  • Italy
  • 27 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.373 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,07
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,56
Leeftijd27
Geboortedatum20 okt 1999
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€215K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.080
Rating6,43
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid433 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen22 / 14
Gewonnen duels72 / 135
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes27
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten582
Balverlies121
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels28
Gewonnen grondduels44
Clearances39
Balveroveringen68
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt20
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)71,98
Topsnelheid (km/u)33,47
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten293
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid73 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels33 / 63
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances9
Balveroveringen42
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek47
Tactiek51
Verdediging58
Creativiteit40

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Salernitana – Savoia 1908 1–1 90' 7.3
27 okt 2026 Savoia 1908 – Sorrento 2–0 90' 7.3
24 okt 2026 Savoia 1908 – Cosenza 1–1 90' 6.3
18 okt 2026 Audace Cerignola – Savoia 1908 4–0 90' 5.5
10 okt 2026 Savoia 1908 – Inter U23 2–1 90' 6.3
3 okt 2026 Monopoli – Savoia 1908 0–0 90' 7.1
26 sep 2026 Cavese – Savoia 1908 4–2 90' 5.5
19 sep 2026 Savoia 1908 – Casarano 1–1 90' 6.5
15 sep 2026 Foggia – Savoia 1908 0–0 90' 6.4
12 sep 2026 Savoia 1908 – FC Crotone 1–1 90' 6.6
6 sep 2026 Team Altamura – Savoia 1908 0–2 90' 6.9
2 sep 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 90' 7.2
29 aug 2026 Savoia 1908 – Casertana 1–2 90' 6.3
23 aug 2026 AZ Picerno – Savoia 1908 3–2 90' 6.4
14 aug 2026 Casertana – Savoia 1908 1–2 90' 6.8

Carrière en transfers

10 clubs · 10 transfers
  1. Livorno Naar: Savoia
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Ancona Naar: Legnago
    Gratis transfer
  4. Catania Naar: Ancona
    Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Cesena Naar: Catania
    Terug van verhuur
  8. Catania Naar: Cesena
    Verhuur
  9. Verhuur
  10. Catania Naar: Chieri
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,79
Rating laatste wedstrijd7,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,79 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,3 6,3 5,5 6,3 7,1 5,5 6,5 6,4 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Savoia 1908 12 (12) 1.080 0 1 6,43
2026 Coppa Italia Serie C Savoia 1908 3 (3) 293 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder verdedigers (79 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 22 Onderscheppingen 55 Clearances 79 Gewonnen luchtduels 83 Gewonnen duels 38 Passnauwkeurigheid 34 Progressieve balvoeringen 38 Rating 44

7 wedstrijden · 630 min

Mario Noce: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
22
Onderscheppingen / 90 min 1,71
55
Clearances / 90 min 5,71
79
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,86
83
Gewonnen duels 54,1%
38
Passnauwkeurigheid 82,8%
34
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
38
Rating 6,61
44

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?