OrcaScore
68

Verdediger

Mario Ierardi

  • Catania
  • Italy
  • 28 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
836 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,22
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,77
Leeftijd28
Geboortedatum19 feb 1998
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€270K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten720
Rating6,76
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)9 (5)
Passes · nauwkeurigheid413 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen7 / 9
Gewonnen duels29 / 68
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,38 / 0,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage22%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten558
Balverlies93
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels15
Clearances26
Balveroveringen38
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt19
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)60,94
Topsnelheid (km/u)32,14
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten26
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid16 · 0%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels3 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels1
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid82 · 95%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels1 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten93
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,11
Topsnelheid (km/u)33,15

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek49
Tactiek48
Verdediging57
Creativiteit40

Kenmerken

Sterke punten

16

Zwakke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Audace Cerignola – Catania 1–0 – –
3 okt 2026 Catania – FC Crotone 2–1 90' 6.6
27 sep 2026 Casertana – Catania 1–2 90' 8.1
19 sep 2026 Catania – Barletta 0–0 90' 6.9
15 sep 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 90' 6.9
12 sep 2026 Catania – Scafatese 1–2 90' 6.3
7 sep 2026 Catania – Cosenza 4–0 90' 6.7
2 sep 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 26' 7.0
29 aug 2026 Monopoli – Catania 2–0 90' 6.3
23 aug 2026 Catania – Inter U23 1–2 90' 6.3
14 aug 2026 Parma – Catania 2–0 90' 6.6
8 aug 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –
27 mei 2026 Catania – Ascoli 2–1 90' 6.6
24 mei 2026 Ascoli – Catania 4–0 90' 5.2
20 mei 2026 Catania – Lecco 3–3 90' 7.7

Carrière en transfers

8 clubs · 13 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Gratis transfer
  2. Lecco Naar: Vicenza
    Terug van verhuur
  3. Vicenza Naar: Lecco
    Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 300k €
  7. Gratis transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Ravenna Naar: Genoa
    Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Genoa CFC Youth Naar: Reggiana Giovani
    Terug van verhuur
  13. Pro Patria Y. Naar: Reggiana Giovani
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,75
Rating laatste wedstrijd6,63 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
4 5 6 7 8 9 6,75 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 8,1 6,9 6,9 6,3 6,7 7,0 6,3 6,3 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Catania 8 (8) 720 2 0 6,76
2026 Coppa Italia Catania 1 (1) 90 0 0 6,60
2026 Coppa Italia Serie C Catania 1 (0) 26 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder verdedigers (79 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 68 Onderscheppingen 24 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 49 Gewonnen duels 27 Passnauwkeurigheid 41 Progressieve balvoeringen 86 Rating 70

8 wedstrijden · 720 min

Mario Ierardi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,25
68
Onderscheppingen / 90 min 1,13
24
Clearances / 90 min 2,75
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,75
49
Gewonnen duels 51,5%
27
Passnauwkeurigheid 83,5%
41
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,25
86
Rating 6,83
70

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?