OrcaScore
20

Middenvelder

Mario Dorgeles

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
466 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,76
Leeftijd22
Geboortedatum7 aug 2004
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€10,8M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 5
Minuten412
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid228 · 87%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen8 / 1
Gewonnen duels16 / 38
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,54 / 0,92
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten323
Balverlies70
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels12
Clearances2
Balveroveringen18
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)50,29
Topsnelheid (km/u)33,19
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten13
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid8 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten10
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten41
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid25 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten36
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,28
Topsnelheid (km/u)29,72

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval60
Techniek55
Tactiek38
Verdediging38
Creativiteit59

Kenmerken

Sterke punten

26613

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Rio Ave – Sporting Braga – – –
1 nov 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–0 89' 6.8
29 okt 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–5 13' 7.1
25 okt 2026 CD Nacional – Sporting Braga 1–0 45' 6.9
22 okt 2026 Sporting Braga – KAA Gent 2–0 29' 7.4
19 okt 2026 Sporting Braga – Gil Vicente 1–2 – –
15 okt 2026 FC København – Sporting Braga 3–0 12' 6.3
9 okt 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 24' 6.4
20 sep 2026 Santa Clara – Sporting Braga 0–0 – –
14 sep 2026 Sporting Braga – Estoril 1–0 – –
10 sep 2026 CF Estrela Amadora – Sporting Braga 2–1 61' 6.7
5 sep 2026 FC Alverca – Sporting Braga 1–2 64' 6.7
31 aug 2026 Sporting Braga – Vitória SC 1–0 72' 6.6
27 aug 2026 FK Austria Wien – Sporting Braga 0–0 35' 6.4
20 aug 2026 Sporting Braga – FK Austria Wien 2–0 15' 7.1

Carrière en transfers

2 clubs · 2 transfers · totale transfersom 11M €
  1. Transfer 11M €
  2. Right to Dream Naar: Nordsjælland
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,81 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
3 4 5 6 7 8 9 6,71 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,1 6,9 7,4 6,3 6,4 6,7 6,7 6,6 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Portugal Betclic Sporting Braga 7 (5) 412 0 0 6,69
2026 UEFA Conference League Sporting Braga 2 (0) 41 0 0 6,85
2026 Taça da Liga Sporting Braga 1 (0) 13 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Danish Superliga 2024 · percentiel onder middenvelders (99 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 57 Voltooide passes 96 Passnauwkeurigheid 100 Progressieve balvoeringen 48 Succesvolle dribbels 57 Tackles + onderscheppingen 54 Rating 87

30 wedstrijden · 2.239 min

Mario Dorgeles: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,13
57
Voltooide passes / 90 min 71,9
96
Passnauwkeurigheid 93,2%
100
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Succesvolle dribbels / 90 min 0,84
57
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,97
54
Rating 7,17
87

Hoe berekenen we dit?