OrcaScore
10

Middenvelder

Marcus Harness

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
832 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,32
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd30
Geboortedatum24 feb 1996
Lengte182 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€775K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 7
Minuten638
Rating6,79
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)10 (5)
Passes · nauwkeurigheid240 · 69%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen11 / 3
Gewonnen duels30 / 65
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,61 / 1,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten384
Balverlies129
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels22
Clearances10
Balveroveringen38
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)76,24
Topsnelheid (km/u)36,28
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten104
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid36 · 75%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten50
Balverlies14
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating5,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid30 · 70%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten53
Balverlies20
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek51
Tactiek45
Verdediging42
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

26

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Bradford City – Huddersfield Town 0–3 12' 6.6
24 okt 2026 Huddersfield Town – Wigan Athletic 2–1 21' 6.7
20 okt 2026 Huddersfield Town – Peterborough United 4–1 28' 6.9
17 okt 2026 Plymouth Argyle – Huddersfield Town 0–2 9' 6.5
10 okt 2026 Huddersfield Town – Sheffield Wednesday 2–2 12' 6.0
6 okt 2026 Huddersfield Town – Rochdale 5–0 59' 6.5
3 okt 2026 Burton Albion – Huddersfield Town 1–3 8' 6.3
19 sep 2026 Bromley – Huddersfield Town 2–1 63' 7.3
12 sep 2026 Mansfield Town – Huddersfield Town 0–0 79' 7.2
8 sep 2026 Doncaster Rovers – Huddersfield Town 1–3 45' 6.4
5 sep 2026 Huddersfield Town – Notts County 1–1 63' 7.5
1 sep 2026 Huddersfield Town – Oxford United 3–1 78' 7.3
29 aug 2026 Cambridge United – Huddersfield Town 1–2 90' 6.6
22 aug 2026 Milton Keynes Dons – Huddersfield Town 1–1 90' 6.3
15 aug 2026 Huddersfield Town – AFC Wimbledon 3–0 85' 7.1

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers · totale transfersom 700k €
  1. Gratis transfer
  2. Derby Naar: Ipswich
    Terug van verhuur
  3. Ipswich Naar: Derby
    Verhuur
  4. Transfer 700k €
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Burton U18 Naar: Burton
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)51
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,96 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 6,9 6,5 6,0 6,5 6,3 7,3 7,2 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Huddersfield Town 13 (7) 638 1 2 6,79
2026 Football League Trophy Huddersfield Town 2 (2) 104 0 0 6,45
2026 EFL Cup Huddersfield Town 1 (1) 90 0 0 5,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 82 Sleutelpasses 92 Voltooide passes 50 Passnauwkeurigheid 25 Progressieve balvoeringen 59 Succesvolle dribbels 86 Tackles + onderscheppingen 39 Rating 60

7 wedstrijden · 471 min

Marcus Harness: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,21
82
Sleutelpasses / 90 min 2,29
92
Voltooide passes / 90 min 23,7
50
Passnauwkeurigheid 71,3%
25
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,15
59
Succesvolle dribbels / 90 min 1,15
86
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,10
39
Rating 6,93
60

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?