OrcaScore
87

Middenvelder

Marco Pašalić

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
1.384 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,33
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,76
Leeftijd26
Geboortedatum14 sep 2000
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€7,1M
Contract tot31 dec 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing yellow_card_accumulation_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 18 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen23 / 13
Minuten1.168
Rating6,64
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)30 (9)
Passes · nauwkeurigheid414 · 83%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen10 / 8
Gewonnen duels41 / 114
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,45 / 1,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten641
Balverlies156
Bal afgepakt27
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels36
Clearances8
Balveroveringen32
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)136,71
Topsnelheid (km/u)34,16
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten117
Rating6,70
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid24 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels4 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten50
Balverlies14
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,20
Topsnelheid (km/u)32,56
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten99
Rating7,70
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid23 · 70%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels7 / 11
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,57
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten49
Balverlies15
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval58
Techniek59
Tactiek38
Verdediging33
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

4

Nationaal elftal

  • Croatia20 caps · 2 goals · debuut nov 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Orlando City SC – New England Revolution – – –
31 okt 2026 Charlotte FC – Orlando City SC 4–0 68' 6.9
29 okt 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 11' 6.4
25 okt 2026 Orlando City SC – New York City FC 2–2 45' 6.4
18 okt 2026 Orlando City SC – DC United 4–1 10' 7.5
11 okt 2026 Orlando City SC – Columbus Crew 3–2 62' 6.6
6 okt 2026 Croatia – Spain 1–2 – –
3 okt 2026 Croatia – England 0–7 – –
29 sep 2026 Spain – Croatia 4–1 90' 6.1
26 sep 2026 Czechia – Croatia 1–2 27' 7.3
20 sep 2026 New England Revolution – Orlando City SC 4–2 71' 6.5
17 sep 2026 Columbus Crew – Orlando City SC 2–1 12' 6.5
13 sep 2026 Orlando City SC – Toronto FC 3–0 80' 7.2
10 sep 2026 Atlanta United – Orlando City SC 2–3 16' 6.7
6 sep 2026 Orlando City SC – San Diego FC 1–0 15' 6.7

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 4.8M €
  1. Rijeka Naar: Orlando
    Transfer 4.8M €
  2. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,74 nov 2025 jun 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,4 6,4 7,5 6,6 6,1 7,3 6,5 6,5 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Orlando City SC 23 (13) 1.168 3 0 6,64
2026 UEFA Nations League Croatia 2 (1) 117 1 0 6,70
2026 Leagues Cup Orlando City SC 3 (2) 99 1 0 7,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 54 Sleutelpasses 65 Voltooide passes 47 Passnauwkeurigheid 40 Progressieve balvoeringen 77 Succesvolle dribbels 54 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 18

7 wedstrijden · 283 min

Marco Pašalić: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,13
54
Sleutelpasses / 90 min 1,59
65
Voltooide passes / 90 min 37,5
47
Passnauwkeurigheid 84,9%
40
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,54
77
Succesvolle dribbels / 90 min 0,64
54
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,54
58
Rating 6,67
18

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?