OrcaScore
30

Middenvelder

Marco Nazzaro

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
946 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd21
Geboortedatum11 jun 2005
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€245K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten720
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid506 · 88%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen13 / 8
Gewonnen duels34 / 62
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,66
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten608
Balverlies80
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels27
Clearances16
Balveroveringen31
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)72,22
Topsnelheid (km/u)34,38
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten226
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid150 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels18 / 32
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances5
Balveroveringen24
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek50
Tactiek40
Verdediging46
Creativiteit46

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Sorrento – Team Altamura 1–2 77' 6.5
27 okt 2026 Team Altamura – Gubbio 5–4 90' 6.6
23 okt 2026 Team Altamura – Potenza Calcio 2–2 90' 6.1
18 okt 2026 Cosenza – Team Altamura 1–3 90' 7.1
11 okt 2026 Team Altamura – Catania 0–3 62' 6.2
4 okt 2026 Audace Cerignola – Team Altamura 0–0 24' 6.6
27 sep 2026 Scafatese – Team Altamura 2–0 53' 6.5
19 sep 2026 Team Altamura – AZ Picerno 2–1 84' 6.9
15 sep 2026 Casertana – Team Altamura 1–0 – –
11 sep 2026 Team Altamura – Bari 0–3 69' 6.6
6 sep 2026 Team Altamura – Savoia 1908 0–2 45' 7.4
2 sep 2026 Team Altamura – Sambenedettese 10–9 69' 7.0
29 aug 2026 Inter U23 – Team Altamura 1–1 60' 6.9
24 aug 2026 Team Altamura – Monopoli 1–0 63' 8.0
16 aug 2026 Foggia – Team Altamura 1–2 61' 7.1

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer
  2. Lazio U17 Naar: Lazio U18
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,77
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,77 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,6 6,1 7,1 6,2 6,6 6,5 6,9 6,6 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Team Altamura 11 (9) 720 0 0 6,80
2026 Coppa Italia Serie C Team Altamura 3 (3) 226 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder middenvelders (112 spelers)

Vergelijken
50 xA 52 Sleutelpasses 48 Voltooide passes 100 Passnauwkeurigheid 97 Progressieve balvoeringen 34 Succesvolle dribbels 43 Tackles + onderscheppingen 30 Rating 83

7 wedstrijden · 419 min

Marco Nazzaro: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,08
52
Sleutelpasses / 90 min 0,86
48
Voltooide passes / 90 min 60,6
100
Passnauwkeurigheid 91,6%
97
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
34
Succesvolle dribbels / 90 min 0,64
43
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,86
30
Rating 7,07
83

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?