OrcaScore
4

Verdediger

Marco Jankovic

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
27
2.416 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,15
Leeftijd31
Geboortedatum9 aug 1995
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten510
Rating7,14
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid284 · 79%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen7 / 19
Gewonnen duels38 / 65
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten381
Balverlies69
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels24
Gewonnen grondduels14
Clearances36
Balveroveringen33
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 22
Minuten1.906
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)11 (1)
Passes · nauwkeurigheid1.258 · 81%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels267 / 393
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes130
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels100
Clearances57
Balveroveringen365
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt16
Buitenspel0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek45
Tactiek50
Verdediging62
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

251610

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Canberra Croatia FC – South Melbourne FC 0–2 90' 8.5
23 okt 2026 South Melbourne FC – Sydney United 58 1–1 90' 7.0
17 okt 2026 Sutherland Sharks – South Melbourne FC 0–1 90' 7.9
10 okt 2026 South Melbourne FC – Melbourne Victory 5–4 120' 7.9
15 sep 2026 South Melbourne FC – Lions FC 3–1 90' 7.5
11 sep 2026 Oakleigh Cannons FC – South Melbourne FC 2–1 90' 6.8
6 sep 2026 South Melbourne FC – Heidelberg United FC 2–1 90' 7.2
29 aug 2026 Caroline Springs George Cross FC – South Melbourne FC 1–0 90' 7.7
26 aug 2026 Preston Lions FC – South Melbourne FC 1–2 90' 6.7
15 aug 2026 Melbourne City U21 – South Melbourne FC 0–3 90' 7.5
9 aug 2026 South Melbourne FC – Fremantle City FC 6–4 120' 7.4
2 aug 2026 South Melbourne FC – St Albans Saints FC 2–0 90' 7.3
30 jul 2026 South Melbourne FC – Adelaide United 2–1 90' 6.2
24 jul 2026 Oakleigh Cannons FC – South Melbourne FC 1–2 90' 7.7
18 jul 2026 South Melbourne FC – Preston Lions FC 0–0 90' 7.3

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating7,23
Rating laatste wedstrijd8,529 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,23 dec 2025 jul 2026 okt 2026 8,5

Laatste 10 wedstrijden

8,5 7,0 7,9 7,9 7,5 6,8 7,2 7,7 6,7 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 NPL Victoria Men South Melbourne FC 22 (22) 1.906 0 0 7,15
2026 Australia Cup South Melbourne FC 5 (5) 510 0 0 7,14

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

NPL Victoria Men 2024 · percentiel onder verdedigers (95 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 6 Onderscheppingen 71 Clearances 62 Gewonnen luchtduels 96 Gewonnen duels 74 Passnauwkeurigheid 51 Progressieve balvoeringen 50 Rating 94

23 wedstrijden · 1.922 min

Marco Jankovic: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
6
Onderscheppingen / 90 min 2,34
71
Clearances / 90 min 2,81
62
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,89
96
Gewonnen duels 45,7%
74
Passnauwkeurigheid 80,7%
51
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,10
94

Hoe berekenen we dit?