OrcaScore
21

Middenvelder

Marcello Polisi

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
2.126 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,08
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd29
Geboortedatum24 jan 1997
Lengte178 cm
Gewicht77 kg
Marktwaarde€115K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 22
Minuten1.835
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid944 · 86%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen41 / 21
Gewonnen duels75 / 158
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,01 / 0,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes56
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.190
Balverlies192
Bal afgepakt20
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels60
Clearances34
Balveroveringen101
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt31
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)162,68
Topsnelheid (km/u)34,69
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten143
Rating6,97
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid107 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels8 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten126
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten148
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid50 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 3
Gewonnen duels9 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten78
Balverlies19
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels8
Clearances5
Balveroveringen9
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,07
Topsnelheid (km/u)30,64

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek46
Tactiek37
Verdediging47
Creativiteit44

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 32' 6.5
17 okt 2026 Vancouver FC – Halifax Wanderers FC 2–1 19' 6.6
27 sep 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 90' 6.6
24 sep 2026 Vancouver FC – Inter Toronto 3–3 55' 6.5
20 sep 2026 Pacific FC – Vancouver FC 1–1 90' 6.9
13 sep 2026 Inter Toronto – Vancouver FC 3–1 77' 6.3
7 sep 2026 Vancouver FC – FC Supra Du Quebec 3–2 90' 6.8
30 aug 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 75' 6.2
22 aug 2026 Halifax Wanderers FC – Vancouver FC 1–0 74' 6.3
20 aug 2026 Atlético Ottawa – Vancouver FC 4–0 29' 6.3
15 aug 2026 Vancouver FC – Pacific FC 1–1 90' 7.1
8 aug 2026 Forge FC – Vancouver FC 0–1 90' 6.9
25 jul 2026 Vancouver FC – Cavalry FC 1–0 45' 6.6
18 jul 2026 FC Supra Du Quebec – Vancouver FC 1–5 90' 6.6
13 jul 2026 CF Montréal – Vancouver FC 2–1 30' 7.0

Carrière en transfers

5 clubs · 11 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Simon Fraser Naar: HFX Wanderers
    Gratis transfer
  5. TSS Rovers Naar: Simon Fraser
    Terug van verhuur
  6. Simon Fraser Naar: TSS Rovers
    Verhuur
  7. TSS Rovers Naar: Simon Fraser
    Terug van verhuur
  8. Simon Fraser Naar: TSS Rovers
    Verhuur
  9. TSS Rovers Naar: Simon Fraser
    Terug van verhuur
  10. Simon Fraser Naar: TSS Rovers
    Verhuur
  11. Whitecaps U23 Naar: Simon Fraser
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd6,525 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,73 feb 2026 jul 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,6 6,6 6,5 6,9 6,3 6,8 6,2 6,3 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Vancouver FC 24 (22) 1.835 0 1 6,70
2026 CONCACAF Champions Cup Vancouver FC 2 (2) 148 0 0 6,75
2026 Canadian Championship Vancouver FC 3 (1) 143 0 1 6,97

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 53 Sleutelpasses 8 Voltooide passes 66 Passnauwkeurigheid 58 Progressieve balvoeringen 32 Succesvolle dribbels 34 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 5

8 wedstrijden · 580 min

Marcello Polisi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
53
Sleutelpasses / 90 min 0,31
8
Voltooide passes / 90 min 42,1
66
Passnauwkeurigheid 86,3%
58
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,93
32
Succesvolle dribbels / 90 min 0,47
34
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,64
58
Rating 6,49
5

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?