OrcaScore
77

Middenvelder

Marcão Silva

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
1.300 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,63
Leeftijd35
Geboortedatum14 jan 1991
Lengte185 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€49K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 6
Minuten808
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid386 · 90%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen19 / 6
Gewonnen duels48 / 89
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten515
Balverlies60
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels32
Clearances34
Balveroveringen29
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)48,01
Topsnelheid (km/u)31,70
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten201
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 2
Minuten291
Rating6,71
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid70 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels21 / 33
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten112
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels9
Clearances10
Balveroveringen12
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval42
Techniek45
Tactiek37
Verdediging49
Creativiteit40

Kenmerken

Sterke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Cuiabá – São Bernardo 1–2 90' 6.9
24 okt 2026 São Bernardo – Vila Nova FC 3–2 65' 6.4
18 okt 2026 São Bernardo – Criciúma 0–1 90' 6.6
11 okt 2026 Juventude – São Bernardo 2–2 90' 6.9
7 okt 2026 Sport Recife – São Bernardo 2–1 – –
3 okt 2026 São Bernardo – CRB 3–1 59' 6.7
26 sep 2026 Grêmio Novorizontino – São Bernardo 0–0 – –
19 sep 2026 São Bernardo – Atlético-GO 1–0 10' 6.6
15 sep 2026 América Mineiro – São Bernardo 0–2 – –
11 sep 2026 São Bernardo – Londrina 1–2 – –
7 sep 2026 Ponte Preta – São Bernardo 0–2 13' 6.9
29 aug 2026 Goiás – São Bernardo 2–1 – –
8 aug 2026 Operário-PR – São Bernardo 1–3 14' 6.7
26 jul 2026 São Bernardo – Ceará 3–4 20' 6.4
24 jul 2026 Athletic Club – São Bernardo 2–1 – –

Carrière en transfers

14 clubs · 18 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Gratis transfer
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Transfer Niet bekendgemaakt
  10. Transfer Niet bekendgemaakt
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Nacional Naar: Criciúma
    Gratis transfer
  15. Boa Esporte Naar: Nacional
    Gratis transfer
  16. Gratis transfer
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,63
Rating laatste wedstrijd6,92 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,63 jan 2026 mei 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,4 6,6 6,9 6,7 6,6 6,9 6,7 6,4 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B São Bernardo 22 (6) 808 0 0 6,60
2026 Paulista Série A1 São Bernardo 8 (2) 291 0 0 6,71
2026 Copa do Brasil São Bernardo 3 (3) 201 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder middenvelders (200 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 12 Voltooide passes 19 Passnauwkeurigheid 50 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 54 Tackles + onderscheppingen 47 Rating 74

34 wedstrijden · 2.788 min

Marcão Silva: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,52
12
Voltooide passes / 90 min 20,2
19
Passnauwkeurigheid 81,1%
50
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,55
54
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,07
47
Rating 6,96
74

Hoe berekenen we dit?