OrcaScore
18

Verdediger

Marc Pubill

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.153 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,16
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd23
Geboortedatum20 jun 2003
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€48M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten210
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid101 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 3
Gewonnen duels15 / 27
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten149
Balverlies24
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels7
Clearances6
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,16
Topsnelheid (km/u)32,80
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid180 · 92%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen7 / 2
Gewonnen duels13 / 21
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,41 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten236
Balverlies23
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels12
Clearances4
Balveroveringen16
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,53
Topsnelheid (km/u)30,20
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten673
Rating7,12
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid461 · 92%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen10 / 4
Gewonnen duels29 / 50
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten574
Balverlies56
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels18
Clearances23
Balveroveringen25
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,13
Topsnelheid (km/u)36,01

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek44
Tactiek62
Verdediging76
Creativiteit44

Kenmerken

Sterke punten

1516

Nationaal elftal

  • Spain6 caps · 1 goals · debuut jun 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Atlético Madrid – FC Barcelona – – –
3 nov 2026 Atlético Madrid – FC Bayern München – – –
31 okt 2026 Levante UD – Atlético Madrid 0–2 90' 7.4
24 okt 2026 Atlético Madrid – Deportivo de A Coruña 1–0 90' 7.3
20 okt 2026 VfB Stuttgart – Atlético Madrid 1–1 90' 7.4
17 okt 2026 Espanyol – Atlético Madrid 0–1 90' 7.4
13 okt 2026 Atlético Madrid – Manchester United 2–0 30' 6.6
10 okt 2026 Deportivo Alavés – Atlético Madrid 1–2 – –
6 okt 2026 Croatia – Spain 1–2 90' 6.6
3 okt 2026 Spain – Czechia 3–1 – –
29 sep 2026 Spain – Croatia 4–1 90' 7.9
26 sep 2026 England – Spain 2–3 90' 6.2
20 sep 2026 Atlético Madrid – Real Madrid 2–1 45' 6.9
16 sep 2026 Atlético Madrid – Osasuna 4–0 22' 6.8
13 sep 2026 Real Sociedad – Atlético Madrid 0–3 90' 7.3

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 23.8M €
  1. Transfer 16M €
  2. Transfer 7.8M €
  3. Transfer
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)51
Gemiddelde rating7,00
Rating laatste wedstrijd7,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,00 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,3 7,4 7,4 6,6 6,6 7,9 6,2 6,9 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga Atlético Madrid 9 (8) 673 1 0 7,12
2026 UEFA Nations League Spain 3 (3) 270 1 0 6,90
2026 UEFA Champions League Atlético Madrid 3 (2) 210 0 0 6,67

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2026 · percentiel onder verdedigers (82 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 45 Onderscheppingen 2 Clearances 20 Gewonnen luchtduels 56 Gewonnen duels 47 Passnauwkeurigheid 76 Progressieve balvoeringen 58 Rating 81

6 wedstrijden · 403 min

Marc Pubill: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,56
45
Onderscheppingen / 90 min 0,22
2
Clearances / 90 min 2,01
20
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,34
56
Gewonnen duels 54,5%
47
Passnauwkeurigheid 90,2%
76
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,12
58
Rating 7,00
81

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?