OrcaScore
6

Verdediger

Marc Guéhi

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.187 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,15
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,08
Leeftijd26
Geboortedatum13 jul 2000
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€71M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid124 · 94%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 4
Gewonnen duels8 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten152
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances5
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,80
Topsnelheid (km/u)32,65
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten332
Rating7,08
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid301 · 96%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels11 / 18
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten337
Balverlies15
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels7
Clearances9
Balveroveringen22
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)33,48
Topsnelheid (km/u)36,05
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten675
Rating7,16
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid631 · 94%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels33 / 49
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,95 / 0,53
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage33%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten714
Balverlies47
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels17
Clearances29
Balveroveringen26
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)76,85
Topsnelheid (km/u)33,32

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek48
Tactiek71
Verdediging78
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • England41 caps · 1 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Manchester City – Brighton & Hove Albion 0–1 – –
28 okt 2026 Manchester City – Brighton & Hove Albion 6–5 90' 6.6
24 okt 2026 Aston Villa – Manchester City 2–1 45' 5.8
20 okt 2026 Manchester City – AEK Athens 5–1 – –
17 okt 2026 Manchester City – Ipswich Town 3–2 90' 7.0
14 okt 2026 Manchester City – Paris Saint-Germain 2–4 90' 6.3
11 okt 2026 Liverpool FC – Manchester City 0–3 90' 7.3
6 okt 2026 England – Czechia 3–0 63' 7.3
3 okt 2026 Croatia – England 0–7 90' 7.4
29 sep 2026 Czechia – England 0–2 90' 7.5
26 sep 2026 England – Spain 2–3 89' 6.1
20 sep 2026 Manchester City – Sunderland 5–3 90' 6.8
17 sep 2026 Manchester City – Norwich City 5–0 – –
13 sep 2026 Manchester United – Manchester City 0–1 90' 7.0
8 sep 2026 FC Porto – Manchester City 0–2 90' 7.2

Carrière en transfers

5 clubs · 7 transfers · totale transfersom 46.3M €
  1. Transfer 23M €
  2. Transfer 23.3M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)63
Gemiddelde rating7,14
Rating laatste wedstrijd6,628 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,14 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 5,8 7,0 6,3 7,3 7,3 7,4 7,5 6,1 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Manchester City 8 (8) 675 1 1 7,16
2026 UEFA Nations League England 4 (4) 332 0 0 7,08
2026 UEFA Champions League Manchester City 2 (2) 180 0 0 6,75
2026 EFL Cup Manchester City 1 (1) 90 0 0 6,60
2026 Community Shield Manchester City 1 (0) 37 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

FIFA World Cup 2026 · percentiel onder verdedigers (12 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 4 Onderscheppingen 29 Clearances 54 Gewonnen luchtduels 71 Gewonnen duels 96 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 54 Rating 71

7 wedstrijden · 579 min

Marc Guéhi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,31
4
Onderscheppingen / 90 min 0,78
29
Clearances / 90 min 3,58
54
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,87
71
Gewonnen duels 71,8%
96
Passnauwkeurigheid 95,6%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,40
54
Rating 7,17
71

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?