OrcaScore
28

Middenvelder

Marc Gual

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
20
1.556 min
Doelpunten
13
G+A per 90 min: 0,98
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
7,29
Leeftijd30
Geboortedatum13 mrt 1996
Lengte184 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€435K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten155
Rating6,45
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid43 · 74%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,07 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten69
Balverlies21
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,36
Topsnelheid (km/u)28,55
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten71
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid28 · 71%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 15
Minuten1.330
Rating7,41
Doelpunten / Assists12 / 4
Schoten (op doel)75 (38)
Passes · nauwkeurigheid464 · 73%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels91 / 227
Succesvolle dribbels39
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage16%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten5
Gewonnen luchtduels1
Clearances3
Balveroveringen39
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval65
Techniek66
Tactiek35
Verdediging29
Creativiteit50

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Atalanta – FC Kairat Almaty – – –
31 okt 2026 FC Kairat Almaty – Altay Oskemen 1–1 90' 7.3
25 okt 2026 FK Aktobe – FC Kairat Almaty 2–2 90' 7.9
22 okt 2026 FC Kairat Almaty – Panathinaikos FC 1–5 65' 6.0
18 okt 2026 FC Kairat Almaty – Irtysh Pavlodar 5–0 80' 9.7
15 okt 2026 Riga FC – FC Kairat Almaty 1–1 90' 6.9
10 okt 2026 FC Kairat Almaty – Zhetysu Taldykorgan 1–0 90' 8.0
17 sep 2026 Astana – FC Kairat Almaty 1–0 90' 7.1
13 sep 2026 FC Kairat Almaty – FC Tobyl 1–4 90' 7.2
9 sep 2026 FC Kairat Almaty – FK Zhenys 3–0 76' 7.1
5 sep 2026 Caspiy Aktau – FC Kairat Almaty 0–3 – –
31 aug 2026 Yelimay Semey – FC Kairat Almaty 0–2 90' 7.9
27 aug 2026 RSC Anderlecht – FC Kairat Almaty 3–0 – –
20 aug 2026 FC Kairat Almaty – RSC Anderlecht 0–3 – –
15 aug 2026 FC Kairat Almaty – Ulytau FC 3–1 90' 6.3

Carrière en transfers

13 clubs · 15 transfers · totale transfersom 250k €
  1. Rio Ave Naar: Kairat
    Gratis transfer
  2. Legia Naar: Rio Ave
    Transfer 250k €
  3. Dnipro-1 Naar: Legia
    Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Girona Naar: Sevilla
    Terug van verhuur
  10. Sevilla Naar: Girona
    Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer
  14. Transfer Niet bekendgemaakt
  15. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)21
Gemiddelde rating7,30
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,30 apr 2026 aug 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,9 6,0 9,7 6,9 8,0 7,1 7,2 7,1 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Kazakhstan Premier League FC Kairat Almaty 17 (15) 1.330 12 4 7,41
2026 UEFA Conference League FC Kairat Almaty 2 (2) 155 1 0 6,45
2026 Taça Revelação U23 Rio Ave U23 1 (0) 71 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ekstraklasa 2024 · percentiel onder aanvallers (69 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 76 xG 50 Schoten 95 xA 50 Sleutelpasses 85 Succesvolle dribbels 63 Gewonnen luchtduels 24 Rating 75

30 wedstrijden · 2.000 min

Marc Gual: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,41
76
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 4,10
95
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,44
85
Succesvolle dribbels / 90 min 1,08
63
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,77
24
Rating 7,05
75

Hoe berekenen we dit?