OrcaScore
26

Verdediger

Manu Duah

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
37
3.196 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd21
Geboortedatum5 jun 2005
Lengte193 cm
Gewicht86 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,2M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen32 / 31
Minuten2.748
Rating7,04
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid2.879 · 93%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen38 / 43
Gewonnen duels126 / 192
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,28 / 0,85
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes117
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten3.331
Balverlies267
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels34
Gewonnen grondduels92
Clearances104
Balveroveringen172
Fouten ondervonden40
Fouten gemaakt16
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets6
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)286,64
Topsnelheid (km/u)35,34
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid150 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 7
Gewonnen duels7 / 14
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten179
Balverlies24
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels3
Clearances6
Balveroveringen12
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten268
Rating6,93
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid161 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels10 / 18
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten214
Balverlies34
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels7
Clearances22
Balveroveringen13
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,03
Topsnelheid (km/u)33,78

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek48
Tactiek56
Verdediging67
Creativiteit40

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 St.Louis City – San Diego FC 0–1 17' 7.2
29 okt 2026 Vancouver Whitecaps – San Diego FC 4–1 90' 6.1
25 okt 2026 San Diego FC – Seattle Sounders FC 2–2 90' 7.1
18 okt 2026 LA Galaxy – San Diego FC 2–2 90' 7.2
15 okt 2026 San Diego FC – Houston Dynamo 3–3 90' 6.5
11 okt 2026 New York Red Bulls – San Diego FC 4–1 90' 8.1
27 sep 2026 Austin FC – San Diego FC 3–3 90' 6.5
21 sep 2026 Inter Miami CF – San Diego FC 2–2 90' 6.8
14 sep 2026 San Diego FC – Philadelphia Union 0–5 90' 6.1
10 sep 2026 San Diego FC – San Jose Earthquakes 2–3 90' 6.5
6 sep 2026 Orlando City SC – San Diego FC 1–0 90' 7.9
30 aug 2026 San Diego FC – LA Galaxy 3–1 90' 7.1
23 aug 2026 San Diego FC – Colorado Rapids 3–0 90' 8.1
20 aug 2026 Portland Timbers – San Diego FC 3–1 90' 7.0
16 aug 2026 Los Angeles FC – San Diego FC 0–1 90' 7.4

Carrière en transfers

2 clubs · 2 transfers
  1. Transfer
  2. Santa Barbara Naar: UC Santa Barbara Gauchos
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,04
Rating laatste wedstrijd7,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 7,04 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,1 7,1 7,2 6,5 8,1 6,5 6,8 6,1 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS San Diego FC 32 (31) 2.748 0 2 7,04
2026 CONCACAF Champions Cup San Diego FC 3 (3) 268 1 0 6,93
2026 Leagues Cup San Diego FC 2 (2) 180 0 0 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 54 Onderscheppingen 78 Clearances 44 Gewonnen luchtduels 64 Gewonnen duels 96 Passnauwkeurigheid 80 Progressieve balvoeringen 57 Rating 77

8 wedstrijden · 720 min

Manu Duah: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,63
54
Onderscheppingen / 90 min 1,75
78
Clearances / 90 min 3,13
44
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,38
64
Gewonnen duels 72,7%
96
Passnauwkeurigheid 91,5%
80
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,88
57
Rating 7,00
77

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?