OrcaScore
15

Verdediger

Manny Perez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
1.800 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,15
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd27
Geboortedatum19 feb 1999
Lengte182 cm
Gewicht68 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€270K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 15
Minuten1.582
Rating6,94
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)19 (9)
Passes · nauwkeurigheid543 · 79%
Kansen gecreëerd18
Tackles / Onderscheppingen29 / 7
Gewonnen duels125 / 212
Succesvolle dribbels24
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,40 / 0,93
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage5%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten22
Balcontacten936
Balverlies248
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels44
Gewonnen grondduels81
Clearances53
Balveroveringen81
Fouten ondervonden28
Fouten gemaakt21
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)105,50
Topsnelheid (km/u)35,32
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten218
Rating7,23
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid69 · 81%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen7 / 2
Gewonnen duels18 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten120
Balverlies23
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels15
Clearances4
Balveroveringen14
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt1
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval46
Techniek50
Tactiek37
Verdediging53
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Louisville City FC – Pittsburgh Riverhounds 1–0 90' 7.6
25 okt 2026 Louisville City FC – Detroit City FC 0–0 14' 6.9
22 okt 2026 SC Jacksonville – Louisville City FC 0–2 88' 7.1
18 okt 2026 Louisville City FC – Indy Eleven 4–1 85' 6.6
11 okt 2026 Charleston Battery – Louisville City FC 0–2 83' 7.3
4 okt 2026 Hartford Athletic – Louisville City FC 0–1 71' 6.5
26 sep 2026 Hartford Athletic – Louisville City FC 2–2 90' 7.0
20 sep 2026 Louisville City FC – Loudoun United FC 2–1 86' 6.9
13 sep 2026 Louisville City FC – El Paso Locomotive FC 1–2 45' 9.0
9 sep 2026 San Antonio FC – Louisville City FC 7–8 67' 6.7
6 sep 2026 Rhode Island Union – Louisville City FC 1–1 34' 6.9
30 aug 2026 Louisville City FC – Detroit City FC 0–0 90' 7.6
23 aug 2026 Indy Eleven – Louisville City FC 2–1 45' 6.5
16 aug 2026 Orange County SC – Louisville City FC 2–3 12' 6.2
13 aug 2026 FC Tampa Bay Rowdies – Louisville City FC 3–5 82' 6.6

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers · totale transfersom 50k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 50k €
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. NCFC Naar: Celtic
    Terug van verhuur
  8. Celtic Naar: NCFC
    Verhuur
  9. NCFC Naar: Celtic
    Terug van verhuur
  10. Celtic Naar: NCFC
    Verhuur
  11. Gratis transfer
  12. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,95
Rating laatste wedstrijd7,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,95 mrt 2026 jul 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 6,9 7,1 6,6 7,3 6,5 7,0 6,9 9,0 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship Louisville City FC 27 (15) 1.582 1 1 6,94
2026 US Open Cup Louisville City FC 4 (3) 218 0 1 7,23

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder middenvelders (132 spelers)

Vergelijken
50 xA 71 Sleutelpasses 55 Voltooide passes 46 Passnauwkeurigheid 71 Progressieve balvoeringen 81 Succesvolle dribbels 84 Tackles + onderscheppingen 39 Rating 91

6 wedstrijden · 390 min

Manny Perez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
71
Sleutelpasses / 90 min 1,15
55
Voltooide passes / 90 min 27,5
46
Passnauwkeurigheid 85,6%
71
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,54
81
Succesvolle dribbels / 90 min 1,15
84
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,62
39
Rating 7,32
91

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?