OrcaScore
10

Middenvelder

Manny Aparicio

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.968 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd31
Geboortedatum17 sep 1995
Lengte171 cm
Gewicht68 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€180K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 28
Minuten2.518
Rating6,82
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)25 (3)
Passes · nauwkeurigheid1.582 · 84%
Kansen gecreëerd23
Tackles / Onderscheppingen58 / 36
Gewonnen duels116 / 260
Succesvolle dribbels21
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,71
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage4%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes75
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten2.061
Balverlies384
Bal afgepakt28
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels103
Clearances39
Balveroveringen123
Fouten ondervonden24
Fouten gemaakt35
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)205,91
Topsnelheid (km/u)33,21
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid139 · 81%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen12 / 5
Gewonnen duels18 / 40
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten200
Balverlies48
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels17
Clearances4
Balveroveringen7
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid122 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 5
Gewonnen duels8 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten151
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)23,80
Topsnelheid (km/u)32,68

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek51
Tactiek44
Verdediging49
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

257

Nationaal elftal

  • Canada1 caps · 0 goals · debuut okt 2014

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 90' 6.9
25 okt 2026 Inter Toronto – Atlético Ottawa 2–1 90' 6.5
17 okt 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 90' 6.3
12 okt 2026 Pacific FC – Atlético Ottawa 0–2 90' 7.2
1 okt 2026 Atlético Ottawa – Cavalry FC 3–2 90' 7.1
26 sep 2026 Halifax Wanderers FC – Atlético Ottawa 0–1 90' 6.9
13 sep 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 90' 6.3
5 sep 2026 Atlético Ottawa – Pacific FC 0–0 90' 7.0
29 aug 2026 Atlético Ottawa – Inter Toronto 2–1 90' 6.9
22 aug 2026 Cavalry FC – Atlético Ottawa 3–1 89' 6.8
20 aug 2026 Atlético Ottawa – Vancouver FC 4–0 90' 7.5
16 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Atlético Ottawa 1–2 90' 7.5
12 aug 2026 Atlético Ottawa – FC Supra Du Quebec 3–3 90' 7.3
8 aug 2026 Atlético Ottawa – Halifax Wanderers FC 2–1 90' 6.8
2 aug 2026 Vancouver FC – Atlético Ottawa 3–1 90' 5.9

Carrière en transfers

10 clubs · 13 transfers
  1. Zonder club Naar: Atl. Ottawa
    Transfer
  2. Pacific Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Zonder club Naar: Órdenes
    Transfer
  8. Toronto Naar: Zonder club
    Transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,78 feb 2026 jul 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,5 6,3 7,2 7,1 6,9 6,3 7,0 6,9 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Atlético Ottawa 28 (28) 2.518 1 2 6,82
2026 Canadian Championship Atlético Ottawa 3 (3) 270 0 0 6,77
2026 CONCACAF Champions Cup Atlético Ottawa 2 (2) 180 0 0 6,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 62 Sleutelpasses 10 Voltooide passes 84 Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 36 Succesvolle dribbels 47 Tackles + onderscheppingen 53 Rating 53

7 wedstrijden · 629 min

Manny Aparicio: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
62
Sleutelpasses / 90 min 0,43
10
Voltooide passes / 90 min 47,5
84
Passnauwkeurigheid 86,7%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,14
36
Succesvolle dribbels / 90 min 0,72
47
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,58
53
Rating 6,93
53

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?