OrcaScore
18

Verdediger

Malte Amundsen

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
2.932 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,12
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd28
Geboortedatum11 feb 1998
Lengte179 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,6M
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 27
Minuten2.346
Rating6,79
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)14 (2)
Passes · nauwkeurigheid1.329 · 88%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen39 / 44
Gewonnen duels93 / 164
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,70 / 1,33
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes42
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten1.836
Balverlies259
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels28
Gewonnen grondduels65
Clearances86
Balveroveringen95
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)272,84
Topsnelheid (km/u)35,83
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid145 · 83%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen6 / 6
Gewonnen duels13 / 28
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,33 / 0,88
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten222
Balverlies46
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels9
Clearances7
Balveroveringen17
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten226
Rating7,13
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid106 · 93%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten137
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances4
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek47
Tactiek55
Verdediging68
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Columbus – DC United 3–0 90' 7.4
29 okt 2026 FC Dallas – Columbus 0–2 90' 7.5
24 okt 2026 Columbus – Toronto FC 4–2 90' 8.3
22 okt 2026 Columbus – St.Louis City 3–5 120' 7.5
19 okt 2026 FC Cincinnati – Columbus 0–2 90' 7.4
15 okt 2026 Columbus – Charlotte FC 3–1 86' 6.6
11 okt 2026 Orlando City SC – Columbus 3–2 90' 6.4
28 sep 2026 Columbus – Inter Miami CF 2–1 90' 7.0
20 sep 2026 Montréal – Columbus 0–2 90' 7.0
17 sep 2026 Columbus – Orlando City SC 2–1 90' 7.0
13 sep 2026 Columbus – New York Red Bulls 0–1 90' 6.8
10 sep 2026 DC United – Columbus 2–1 90' 6.5
6 sep 2026 Columbus – Colorado Rapids 3–0 90' 6.9
30 aug 2026 Columbus – New England Revolution 1–3 90' 5.8
27 aug 2026 América – Columbus 2–0 90' 5.9

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 1.8M €
  1. Transfer 364k €
  2. Vejle Naar: NY City
    Transfer 1.3M €
  3. Transfer 130k €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. HB Köge U19 Naar: HB Køge
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd7,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden51 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,84 nov 2025 aug 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,5 8,3 7,5 7,4 6,6 6,4 7,0 7,0 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Columbus 28 (27) 2.346 2 1 6,79
2026 Leagues Cup Columbus 4 (4) 360 0 1 6,95
2026 US Open Cup Columbus 3 (2) 226 0 0 7,13

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 14 Onderscheppingen 81 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 22 Gewonnen duels 14 Passnauwkeurigheid 39 Progressieve balvoeringen 44 Rating 9

8 wedstrijden · 720 min

Malte Amundsen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,88
14
Onderscheppingen / 90 min 1,88
81
Clearances / 90 min 2,13
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,63
22
Gewonnen duels 46,7%
14
Passnauwkeurigheid 86,8%
39
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,63
44
Rating 6,43
9

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?