OrcaScore
10

Middenvelder

Malik Tillman

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
603 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,45
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd24
Geboortedatum28 mei 2002
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€27M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten225
Rating7,57
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid117 · 81%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen2 / 6
Gewonnen duels12 / 26
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,61 / 0,92
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten165
Balverlies36
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances3
Balveroveringen12
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,78
Topsnelheid (km/u)30,41
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 2
Minuten243
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid128 · 88%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 5
Gewonnen duels12 / 33
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,73
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten189
Balverlies35
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances5
Balveroveringen10
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)31,72
Topsnelheid (km/u)31,66
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten135
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid45 · 87%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten68
Balverlies16
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,25
Topsnelheid (km/u)32,29

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval67
Techniek59
Tactiek61
Verdediging46
Creativiteit68

Kenmerken

Sterke punten

3726

Nationaal elftal

  • USA39 caps · 7 goals · debuut jun 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Leverkusen – Olympique de Marseille – – –
31 okt 2026 Leverkusen – VfB Stuttgart 2–4 15' 6.4
28 okt 2026 Leverkusen – 1. FC Nürnberg 5–2 45' 6.3
25 okt 2026 TSG Hoffenheim – Leverkusen 3–0 49' 7.0
22 okt 2026 OFI Crete – Leverkusen 0–2 74' 8.0
18 okt 2026 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 17' 6.5
15 okt 2026 Lech Poznań – Leverkusen 0–4 90' 8.1
10 okt 2026 1. FSV Mainz 05 – Leverkusen 3–4 15' 6.6
7 okt 2026 USA – Canada 1–0 74' 6.2
4 okt 2026 USA – Mexico 3–0 88' 7.6
30 sep 2026 USA – Chile 4–2 27' 6.5
26 sep 2026 USA – Peru 4–1 77' 7.1
20 sep 2026 Leverkusen – RB Leipzig 2–0 – –
16 sep 2026 Leverkusen – NK Celje 2–0 61' 6.6
12 sep 2026 FC Augsburg – Leverkusen 2–2 15' 6.4

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 47M €
  1. PSV Naar: Leverkusen
    Transfer 35M €
  2. Bayern Naar: PSV
    Transfer 12M €
  3. PSV Naar: Bayern
    Terug van verhuur
  4. Bayern Naar: PSV
    Verhuur
  5. Rangers Naar: Bayern
    Terug van verhuur
  6. Bayern Naar: Rangers
    Verhuur
  7. Transfer
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)60
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden12 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,92 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,3 7,0 8,0 6,5 8,1 6,6 6,2 7,6 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga Leverkusen 7 (2) 243 0 1 6,73
2026 UEFA Europa League Leverkusen 3 (3) 225 1 1 7,57
2026 DFB Pokal Leverkusen 2 (2) 135 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 50 xG 30 Schoten 10 xA 40 Sleutelpasses 21 Succesvolle dribbels 40 Gewonnen luchtduels 30 Rating 44

10 wedstrijden · 533 min

Malik Tillman: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,34
50
xG / 90 min 0,24
30
Schoten / 90 min 1,35
10
xA / 90 min 0,10
40
Sleutelpasses / 90 min 0,68
21
Succesvolle dribbels / 90 min 0,68
40
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,51
30
Rating 6,77
44

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?