OrcaScore
23

Verdediger

Málcom Palacios

  • Bogotá FC
  • Colombia
  • 22 jaar
  • 192 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.515 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,06
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,21
Leeftijd22
Geboortedatum8 feb 2004
Lengte192 cm
Gewicht79 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€240K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 14
Minuten1.245
Rating7,34
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid713 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels82 / 116
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage33%
Nauwkeurige lange passes61
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels30
Clearances94
Balveroveringen136
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Clean sheets6
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid138 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 4
Gewonnen duels12 / 19
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten175
Balverlies25
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels8
Clearances12
Balveroveringen7
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,14
Topsnelheid (km/u)33,14

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek47
Tactiek45
Verdediging62
Creativiteit37

Kenmerken

Sterke punten

1516

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Bogotá FC – Real Santander 1–1 90' 7.2
20 okt 2026 Orsomarso SC – Bogotá FC 0–1 90' 7.9
15 okt 2026 Real Cundinamarca – Bogotá FC 0–0 90' 7.7
11 okt 2026 Bogotá FC – Patriotas Boyacá 0–0 90' 7.3
6 okt 2026 Bogotá FC – Envigado FC 3–3 90' 7.1
29 sep 2026 Deportes Quindío – Bogotá FC 1–0 90' 7.1
21 sep 2026 Bogotá FC – Barranquilla FC 2–1 90' 7.9
14 sep 2026 Tigres FC – Bogotá FC 0–0 90' 7.6
5 sep 2026 Bogotá FC – Independiente Valle del Cauca 0–2 90' 6.9
25 aug 2026 Boca Juniors de Cali – Bogotá FC 1–2 90' 6.9
21 aug 2026 Real Cartagena – Bogotá FC 2–0 90' 6.6
7 aug 2026 Bogotá FC – Leones FC 0–1 75' 7.3
3 aug 2026 Internacional de Palmira – Bogotá FC 0–0 90' 7.6
29 jul 2026 Bogotá FC – Deportivo Pasto 0–3 90' 6.5
26 jul 2026 Bogotá FC – Unión Magdalena 1–0 90' 7.7

Carrière en transfers

5 clubs · 7 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 28 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)21
Gemiddelde rating7,09
Rating laatste wedstrijd7,224 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,09 feb 2026 aug 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,9 7,7 7,3 7,1 7,1 7,9 7,6 6,9 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Categoría Primera B Bogotá FC 14 (14) 1.245 1 0 7,34
2026 Primera A Independiente Medellín 3 (3) 270 0 0 6,63

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Categoría Primera B 2026 · percentiel onder verdedigers (65 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 81 Onderscheppingen 36 Clearances 89 Gewonnen luchtduels 84 Gewonnen duels 98 Passnauwkeurigheid 85 Progressieve balvoeringen 50 Rating 76

6 wedstrijden · 540 min

Málcom Palacios: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,33
81
Onderscheppingen / 90 min 1,67
36
Clearances / 90 min 6,33
89
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,50
84
Gewonnen duels 72,7%
98
Passnauwkeurigheid 88,3%
85
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,17
76

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?