OrcaScore
33

Middenvelder

Maksym Khlan

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.035 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,75
Leeftijd23
Geboortedatum27 jan 2003
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€5,2M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 11
Minuten940
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)41 (13)
Passes · nauwkeurigheid301 · 75%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen11 / 4
Gewonnen duels44 / 109
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,56 / 1,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage2%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten519
Balverlies163
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels41
Clearances11
Balveroveringen47
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt17
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)101,38
Topsnelheid (km/u)34,77
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten95
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid28 · 75%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels2 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten40
Balverlies12
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,00
Topsnelheid (km/u)33,77
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek49
Tactiek36
Verdediging33
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Ukraine2 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0–0 17' 6.7
27 okt 2026 Piast Gliwice – Górnik Zabrze 1–3 – –
23 okt 2026 Widzew Łódź – Górnik Zabrze 1–1 27' 7.1
18 okt 2026 Górnik Zabrze – Piast Gliwice 1–1 71' 6.8
10 okt 2026 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 1–3 71' 6.8
5 okt 2026 Ukraine – Hungary 1–2 30' 6.5
28 sep 2026 Georgia – Ukraine 0–0 65' 6.4
25 sep 2026 Hungary – Ukraine 0–1 – –
19 sep 2026 Motor Lublin – Górnik Zabrze 0–0 82' 6.6
15 sep 2026 MKS Korona Kielce – Górnik Zabrze 0–2 84' 7.0
12 sep 2026 Górnik Zabrze – Lech Poznań 2–1 90' 6.7
6 sep 2026 KS Cracovia – Górnik Zabrze 0–1 86' 6.7
3 sep 2026 Raków Częstochowa – Górnik Zabrze 1–2 89' 6.4
30 aug 2026 Górnik Zabrze – GKS Katowice 2–3 90' 7.1
27 aug 2026 AS Monaco – Górnik Zabrze 4–1 68' 7.0

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers
  1. Lechia Naar: Górnik
    Gratis transfer
  2. Zoria Naar: Lechia
    Gratis transfer
  3. Transfer
  4. Karpaty U19 Naar: Karpaty
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,98
Rating laatste wedstrijd6,730 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,98 nov 2025 jul 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,1 6,8 6,8 6,5 6,4 6,6 7,0 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ekstraklasa Górnik Zabrze 13 (11) 940 1 0 6,80
2026 UEFA Nations League Ukraine 2 (1) 95 0 0 6,45
2026 Superpuchar Polski Górnik Zabrze 1 (1) 90 1 0 7,90
2026 Puchar Polski Górnik Zabrze – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ekstraklasa 2024 · percentiel onder middenvelders (173 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 33 Voltooide passes 18 Passnauwkeurigheid 21 Progressieve balvoeringen 89 Succesvolle dribbels 74 Tackles + onderscheppingen 21 Rating 39

30 wedstrijden · 2.467 min

Maksym Khlan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,91
33
Voltooide passes / 90 min 19,2
18
Passnauwkeurigheid 74,9%
21
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,04
89
Succesvolle dribbels / 90 min 1,31
74
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,75
21
Rating 6,83
39

Hoe berekenen we dit?