OrcaScore
13

Verdediger

Luke O'Nien

  • Sunderland
  • England
  • 31 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
7
488 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd31
Geboortedatum21 nov 1994
Lengte174 cm
Gewicht74 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€660K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten278
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (0)
Passes · nauwkeurigheid157 · 78%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen6 / 2
Gewonnen duels16 / 26
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,33 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten235
Balverlies53
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels10
Clearances23
Balveroveringen15
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden2
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,92
Topsnelheid (km/u)32,16
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid73 · 84%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 3
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten87
Balverlies12
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten120
Rating7,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid88 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels6 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten109
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels3
Clearances10
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek46
Tactiek53
Verdediging66
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Sunderland – Chelsea – – –
5 nov 2026 Sunderland – GNK Dinamo Zagreb – – –
31 okt 2026 Coventry City – Sunderland 3–1 90' 6.3
28 okt 2026 Sunderland – Brentford 3–2 30' 7.9
25 okt 2026 Sunderland – Leeds United 0–0 90' 7.3
22 okt 2026 Lech Poznań – Sunderland 1–1 90' 7.2
18 okt 2026 Bournemouth – Sunderland 2–0 31' 7.0
15 okt 2026 Torreense – Sunderland 1–2 90' 7.0
10 okt 2026 Sunderland – Brighton & Hove Albion 0–2 – –
6 okt 2026 Sheffield Wednesday – Sunderland U21 2–0 90' 7.0
20 sep 2026 Manchester City – Sunderland 5–3 – –
16 sep 2026 Sunderland – AZ Alkmaar 1–0 – –
12 sep 2026 Sunderland – Arsenal 0–2 – –
8 sep 2026 Sunderland – Hull City 1–0 90' 7.2
5 sep 2026 Brentford – Sunderland 1–1 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,90 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 7,9 7,3 7,2 7,0 7,0 7,0 7,2 6,2 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Sunderland 4 (3) 278 0 0 6,70
2026 UEFA Europa League Sunderland 2 (2) 180 0 0 7,10
2026 EFL Cup Sunderland 2 (1) 120 0 0 7,55
2026 Football League Trophy Sunderland U21 1 (1) 90 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder verdedigers (200 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 23 Onderscheppingen 45 Clearances 47 Gewonnen luchtduels 31 Gewonnen duels 78 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 97 Rating 84

48 wedstrijden · 4.153 min

Luke O'Nien: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,11
23
Onderscheppingen / 90 min 0,98
45
Clearances / 90 min 4,31
47
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,60
31
Gewonnen duels 63,7%
78
Passnauwkeurigheid 87,1%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,07
97
Rating 7,10
84

Hoe berekenen we dit?