OrcaScore
17

Aanvaller

Lukáš Provod

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
935 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,19
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,09
Leeftijd30
Geboortedatum23 okt 1996
Lengte189 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€6,6M
Contract tot30 jun 2031

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Ankle Injury · Ontbreekt Beëindigd: 9 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 7
Minuten639
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)26 (6)
Passes · nauwkeurigheid314 · 82%
Kansen gecreëerd20
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels38 / 70
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,63 / 2,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten471
Balverlies121
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels27
Clearances8
Balveroveringen29
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,26
Topsnelheid (km/u)33,67
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten175
Rating7,10
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)11 (5)
Passes · nauwkeurigheid73 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels6 / 19
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,61 / 0,48
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten124
Balverlies35
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,50
Topsnelheid (km/u)31,28
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten121
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid47 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels6 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten73
Balverlies22
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances3
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,17
Topsnelheid (km/u)32,56

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval65
Techniek53
Tactiek54
Verdediging35
Creativiteit59

Kenmerken

Sterke punten

26725

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Czechia41 caps · 3 goals · debuut sep 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 SK Slavia Praha – Arsenal – – –
24 okt 2026 SK Slavia Praha – Mladá Boleslav 1–1 73' 6.7
20 okt 2026 Fenerbahçe – SK Slavia Praha 2–2 85' 7.3
17 okt 2026 SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 0–0 21' 6.8
13 okt 2026 Sabah FK – SK Slavia Praha 2–0 90' 6.9
9 okt 2026 FC Zlín – SK Slavia Praha 0–1 90' 8.3
20 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 27' 6.8
5 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 26' 6.6
30 aug 2026 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 0–3 90' 6.1
22 aug 2026 SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 2–2 90' 7.3
16 aug 2026 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha 1–1 71' 7.4
9 aug 2026 SK Slavia Praha – FK Pardubice 2–1 90' 8.8
1 aug 2026 Baník Ostrava – SK Slavia Praha 0–4 36' 7.3
26 jul 2026 SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 5–1 25' 7.1
25 jun 2026 Czechia – Mexico 0–3 34' 6.4

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 770k €
  1. Transfer 770k €
  2. Terug van verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating7,19
Rating laatste wedstrijd6,724 okt 2026
Gemiste wedstrijden62 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,19 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,3 6,8 6,9 8,3 6,8 6,6 6,1 7,3 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. UEFA Czechia 9 (6) 643 0 1 6,98
2026 Czech First League SK Slavia Praha 11 (7) 639 0 1 7,20
2026 UEFA Champions League SK Slavia Praha 2 (2) 175 1 0 7,10
2026 FIFA World Cup Czechia 3 (1) 121 0 0 6,67

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder aanvallers (96 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 8 xG 8 Schoten 58 xA 88 Sleutelpasses 71 Succesvolle dribbels 37 Gewonnen luchtduels 62 Rating 84

8 wedstrijden · 701 min

Lukáš Provod: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
8
xG / 90 min 0,14
8
Schoten / 90 min 2,57
58
xA / 90 min 0,25
88
Sleutelpasses / 90 min 1,67
71
Succesvolle dribbels / 90 min 0,64
37
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,28
62
Rating 7,18
84

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?