OrcaScore
25

Middenvelder

Lukas Petkov

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.126 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,32
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd26
Geboortedatum1 nov 2000
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€4,7M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten711
Rating7,34
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)13 (6)
Passes · nauwkeurigheid163 · 60%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen22 / 5
Gewonnen duels63 / 133
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists1,85 / 1,92
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage15%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten362
Balverlies137
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels47
Clearances8
Balveroveringen45
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt13
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)81,09
Topsnelheid (km/u)34,84
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten235
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid59 · 68%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels15 / 31
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten120
Balverlies46
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels11
Clearances2
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,89
Topsnelheid (km/u)31,03
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (0)
Passes · nauwkeurigheid72 · 69%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels14 / 23
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten119
Balverlies43
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,33
Topsnelheid (km/u)33,59

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval60
Techniek60
Tactiek35
Verdediging35
Creativiteit60

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

1426

Nationaal elftal

  • Bulgaria13 caps · 0 goals · debuut sep 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 SV 07 Elversberg – 1. FSV Mainz 05 4–1 88' 6.8
27 okt 2026 SV 07 Elversberg – Darmstadt 98 0–2 90' 6.8
24 okt 2026 RB Leipzig – SV 07 Elversberg 4–0 90' 6.5
17 okt 2026 SV 07 Elversberg – FC Augsburg 4–3 90' 8.9
10 okt 2026 1. FC Union Berlin – SV 07 Elversberg 1–0 90' 6.6
3 okt 2026 Iceland – Bulgaria 3–0 55' 6.4
29 sep 2026 Bulgaria – Estonia 0–0 90' 6.7
26 sep 2026 Bulgaria – Luxembourg 1–2 90' 6.5
20 sep 2026 FC Schalke 04 – SV 07 Elversberg 0–0 90' 7.4
13 sep 2026 SV 07 Elversberg – FC Bayern München 1–2 83' 7.5
5 sep 2026 Borussia M'gladbach – SV 07 Elversberg 3–4 90' 6.9
29 aug 2026 SV 07 Elversberg – Bayer 04 Leverkusen 3–2 90' 8.1
22 aug 2026 MSV Duisburg – SV 07 Elversberg 1–3 90' 6.7
15 aug 2026 SV 07 Elversberg – Lorient 4–1 – –
8 aug 2026 Mallorca – SV 07 Elversberg 1–1 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 350k €
  1. Transfer 350k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Verl Naar: Augsburg
    Terug van verhuur
  5. Augsburg Naar: Verl
    Verhuur
  6. Transfer
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,16
Rating laatste wedstrijd6,830 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,16 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,8 6,5 8,9 6,6 6,4 6,7 6,5 7,4 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga SV 07 Elversberg 8 (8) 711 2 2 7,34
2026 UEFA Nations League Bulgaria 3 (3) 235 0 0 6,53
2026 DFB Pokal SV 07 Elversberg 2 (2) 180 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2026 · percentiel onder middenvelders (51 spelers)

Vergelijken
50 xA 79 Sleutelpasses 38 Voltooide passes 1 Passnauwkeurigheid 1 Progressieve balvoeringen 81 Succesvolle dribbels 76 Tackles + onderscheppingen 85 Rating 85

4 wedstrijden · 353 min

Lukas Petkov: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,32
79
Sleutelpasses / 90 min 1,02
38
Voltooide passes / 90 min 12,5
1
Passnauwkeurigheid 59,0%
1
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,55
81
Succesvolle dribbels / 90 min 1,27
76
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,59
85
Rating 7,48
85

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?