OrcaScore
21

Middenvelder

Lukas Mikulaj

  • AS Trenčín
  • Slovakia
  • 21 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.155 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,23
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,75
Leeftijd21
Geboortedatum11 apr 2005
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€430K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.155
Rating6,75
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)21 (7)
Passes · nauwkeurigheid285 · 79%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen14 / 3
Gewonnen duels72 / 143
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists2,70 / 0,34
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten456
Balverlies123
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels33
Gewonnen grondduels39
Clearances8
Balveroveringen43
Fouten ondervonden16
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)113,40
Topsnelheid (km/u)31,46

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek48
Tactiek44
Verdediging39
Creativiteit46

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín 2–2 90' 6.8
4 nov 2026 Dukla Banská Bystrica – AS Trenčín 2–1 90' 7.4
31 okt 2026 AS Trenčín – FC Košice 0–5 90' 6.6
28 okt 2026 AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0–2 84' 6.7
25 okt 2026 KFC Komárno – AS Trenčín 0–0 90' 6.6
17 okt 2026 MFK Skalica – AS Trenčín 0–2 81' 7.2
10 okt 2026 AS Trenčín – Dukla Banská Bystrica 0–1 90' 6.6
6 okt 2026 Andorra U21 – Slovakia U21 1–2 – –
2 okt 2026 England U21 – Slovakia U21 0–0 45' 6.5
25 sep 2026 Slovakia U21 – Ireland U21 0–2 30' 6.7
19 sep 2026 MŠK Žilina – AS Trenčín 2–1 90' 7.2
12 sep 2026 AS Trenčín – DAC 1904 1–4 90' 6.7
5 sep 2026 MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín 3–1 90' 6.8
23 aug 2026 AS Trenčín – FC Spartak Trnava 0–4 90' 6.2
15 aug 2026 FK Železiarne Podbrezová – AS Trenčín 2–1 90' 6.1

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd6,87 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,88 mrt 2026 aug 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,5 6,6 6,7 6,6 7,2 6,6 6,5 6,7 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Niké Liga AS Trenčín 13 (13) 1.155 3 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Niké Liga 2024 · percentiel onder aanvallers (56 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 63 xG 50 Schoten 28 xA 50 Sleutelpasses 47 Succesvolle dribbels 24 Gewonnen luchtduels 85 Rating 63

15 wedstrijden · 737 min

Lukas Mikulaj: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,37
63
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,08
28
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,10
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,37
24
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,15
85
Rating 6,89
63

Hoe berekenen we dit?