OrcaScore
1

Doelman

Lukas Jungwirth

  • LASK
  • Austria
  • 22 jaar
  • 193 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.522 min
Reddingen
32
Tegendoelpunten
25
Gemiddelde beoordeling
6,77
Leeftijd22
Geboortedatum30 apr 2004
Lengte193 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,6M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Twijfelachtig Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten322
Rating6,78
Reddingen / Tegendoelpunten9 / 8
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid120 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes28
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten156
Balverlies34
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances4
Balveroveringen36
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien7
Afgelegde afstand (km)13,62
Topsnelheid (km/u)25,88
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten990
Rating6,77
Reddingen / Tegendoelpunten20 / 13
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid326 · 73%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels1 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes49
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten412
Balverlies92
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances15
Balveroveringen89
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien13
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten210
Rating6,75
Reddingen / Tegendoelpunten3 / 4
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid47 · 94%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances1
Balveroveringen13
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets1

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek43
Verdediging0
Creativiteit0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 SV Ried – LASK – – –
3 nov 2026 LASK – ŠK Slovan Bratislava 4–0 90' 8.7
31 okt 2026 LASK – WSG Tirol 2–1 90' 5.9
28 okt 2026 LASK – SV Ried 5–4 120' 5.4
25 okt 2026 LASK – Red Bull Salzburg 1–3 90' 7.2
21 okt 2026 Sporting CP – LASK 2–3 52' 6.7
17 okt 2026 SC Austria Lustenau – LASK 0–4 90' 6.9
14 okt 2026 LASK – Liverpool FC 3–6 90' 4.7
11 okt 2026 LASK – SK Rapid Wien 0–2 90' 7.3
6 okt 2026 Wales U21 – Austria U21 1–7 – –
2 okt 2026 Austria U21 – Denmark U21 1–1 – –
24 sep 2026 Austria – Israel 3–1 – –
20 sep 2026 TSV Hartberg – LASK 3–3 90' 5.0
13 sep 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 90' 7.2
8 sep 2026 AEK Athens – LASK 1–0 90' 7.0

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Admira Naar: LASK
    Terug van verhuur
  2. LASK Naar: Admira
    Verhuur
  3. Transfer
  4. AKA OÖ U16 Naar: LASK Amateure
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating6,83
Rating laatste wedstrijd8,73 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 6,83 dec 2025 mei 2026 nov 2026 8,7

Laatste 10 wedstrijden

8,7 5,9 5,4 7,2 6,7 6,9 4,7 7,3 5,0 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga LASK 11 (11) 990 0 0 6,77
2026 UEFA Champions League LASK 4 (4) 322 0 0 6,78
2026 ÖFB Cup LASK 2 (2) 210 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

2. Liga 2024 · percentiel onder keepers (29 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 19 Reddingspercentage 98 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 88 Passnauwkeurigheid 98 Nauwkeurige lange passes 85 Rating 98

6 wedstrijden · 540 min

Lukas Jungwirth: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 2,17
19
Reddingspercentage 81,3%
98
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 50,0%
88
Passnauwkeurigheid 90,2%
98
Nauwkeurige lange passes / 90 min 8,83
85
Rating 7,37
98

Hoe berekenen we dit?