OrcaScore
10

Aanvaller

Lukáš Haraslín

  • Al-Fateh
  • Slovakia
  • 30 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.375 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,33
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,19
Leeftijd30
Geboortedatum26 mei 1996
Lengte182 cm
Gewicht71 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€6,2M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten993
Rating7,08
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)26 (12)
Passes · nauwkeurigheid212 · 80%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen7 / 13
Gewonnen duels55 / 106
Succesvolle dribbels25
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,28 / 0,93
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten444
Balverlies135
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels52
Clearances5
Balveroveringen43
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt6
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)66,15
Topsnelheid (km/u)32,74
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten292
Rating7,53
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)11 (4)
Passes · nauwkeurigheid120 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen9 / 4
Gewonnen duels30 / 51
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,63 / 0,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten224
Balverlies52
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels29
Clearances2
Balveroveringen16
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,31
Topsnelheid (km/u)31,12
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek62
Tactiek51
Verdediging43
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

25261

Nationaal elftal

  • Slovakia56 caps · 10 goals · debuut jun 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Al-Hilal – Al-Fateh 2–0 75' 6.5
22 okt 2026 Al-Fateh – Al-Shabab 1–3 90' 8.2
18 okt 2026 Al-Fateh – Al-Khaleej 2–3 67' 7.9
15 okt 2026 Al-Hazem – Al-Fateh 2–3 89' 7.0
9 okt 2026 Al-Fateh – Al-Ahli 0–4 82' 6.1
6 okt 2026 Moldova – Slovakia 0–4 90' 8.6
2 okt 2026 Faroe Islands – Slovakia 1–1 45' 6.6
29 sep 2026 Slovakia – Kazakhstan 2–1 75' 7.0
26 sep 2026 Slovakia – Moldova 2–0 82' 7.9
13 sep 2026 Neom SC – Al-Fateh 4–2 81' 6.5
9 sep 2026 Al-Fateh – Diriyah 1–2 90' 7.1
5 sep 2026 Al-Taawoun – Al-Fateh 0–0 90' 7.2
29 aug 2026 Al-Fateh – Al-Ittihad 0–0 90' 7.4
26 aug 2026 Al Faisaly – Al-Fateh 1–1 80' 8.3
22 aug 2026 Al-Fateh – Al-Ettifaq 0–1 79' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 9.2M €
  1. Transfer 6M €
  2. Transfer 1.5M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 1.7M €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating7,33
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,33 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 8,2 7,9 7,0 6,1 8,6 6,6 7,0 7,9 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Saudi Pro League Al-Fateh 12 (12) 993 3 0 7,08
2026 UEFA Nations League Slovakia 4 (3) 292 1 1 7,53
2026 King's Cup Al-Fateh 1 (1) 90 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder aanvallers (81 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 74 xG 56 Schoten 51 xA 94 Sleutelpasses 70 Succesvolle dribbels 97 Gewonnen luchtduels 4 Rating 93

7 wedstrijden · 431 min

Lukáš Haraslín: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,42
74
xG / 90 min 0,32
56
Schoten / 90 min 2,51
51
xA / 90 min 0,24
94
Sleutelpasses / 90 min 1,25
70
Succesvolle dribbels / 90 min 3,34
97
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
4
Rating 7,31
93

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?