OrcaScore
6

Middenvelder

Lukáš Červ

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.158 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,16
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd25
Geboortedatum10 apr 2001
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€4,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 10
Minuten844
Rating7,06
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)14 (3)
Passes · nauwkeurigheid391 · 84%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen16 / 10
Gewonnen duels59 / 85
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists1,48 / 0,77
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten519
Balverlies76
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels47
Clearances19
Balveroveringen45
Fouten ondervonden25
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)80,65
Topsnelheid (km/u)30,14
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten180
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid78 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels8 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten109
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances4
Balveroveringen5
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,57
Topsnelheid (km/u)28,70
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten134
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid81 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels6 / 11
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten101
Balverlies16
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,73
Topsnelheid (km/u)31,09

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek49
Tactiek46
Verdediging54
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Czechia22 caps · 2 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Lillestrøm SK – FC Viktoria Plzeň – – –
1 nov 2026 Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň 0–4 90' 8.0
28 okt 2026 Vysočina Jihlava – FC Viktoria Plzeň 1–6 – –
25 okt 2026 FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice 1–2 45' 6.7
22 okt 2026 FC Viktoria Plzeň – Levski Sofia 1–2 90' 7.0
18 okt 2026 FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň 2–3 90' 7.7
15 okt 2026 Ferencváros TC – FC Viktoria Plzeň 2–1 26' 6.6
10 okt 2026 FC Viktoria Plzeň – Mladá Boleslav 3–0 12' 6.6
3 okt 2026 Spain – Czechia 3–1 33' 6.4
29 sep 2026 Czechia – England 0–2 80' 6.3
26 sep 2026 Czechia – Croatia 1–2 67' 6.5
20 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 90' 6.8
17 sep 2026 FC Viktoria Plzeň – Royale Union Saint-Gilloise 0–3 18' 6.7
13 sep 2026 FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc 2–3 70' 5.9
9 sep 2026 FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň 0–0 83' 6.8

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers · totale transfersom 780k €
  1. Transfer 530k €
  2. Transfer 250k €
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,95
Rating laatste wedstrijd8,01 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,95 dec 2025 jun 2026 nov 2026 8,0

Laatste 10 wedstrijden

8,0 6,7 7,0 7,7 6,6 6,6 6,4 6,3 6,5 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Czech First League FC Viktoria Plzeň 13 (10) 844 2 0 7,06
2026 UEFA Nations League Czechia 3 (2) 180 0 0 6,40
2026 UEFA Europa League FC Viktoria Plzeň 3 (1) 134 0 0 6,77

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 16 Sleutelpasses 41 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 30 Progressieve balvoeringen 34 Succesvolle dribbels 25 Tackles + onderscheppingen 68 Rating 77

10 wedstrijden · 875 min

Lukáš Červ: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
16
Sleutelpasses / 90 min 0,82
41
Voltooide passes / 90 min 26,4
32
Passnauwkeurigheid 79,8%
30
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,21
34
Succesvolle dribbels / 90 min 0,31
25
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,09
68
Rating 7,03
77

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?