OrcaScore
18

Middenvelder

Lukáš Ambros

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
976 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,98
Leeftijd22
Geboortedatum5 jun 2004
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€6,8M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten204
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid95 · 86%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels15 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,43
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten153
Balverlies38
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels15
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,89
Topsnelheid (km/u)30,78
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten215
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid60 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels12 / 20
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten94
Balverlies21
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels11
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,68
Topsnelheid (km/u)31,46
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten557
Rating7,13
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)12 (4)
Passes · nauwkeurigheid318 · 84%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen8 / 4
Gewonnen duels27 / 59
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,49 / 2,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten469
Balverlies111
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels26
Clearances2
Balveroveringen41
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)68,03
Topsnelheid (km/u)32,09

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek57
Tactiek40
Verdediging39
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

713

Nationaal elftal

  • Czechia4 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Club Brugge KV – RSC Anderlecht – – –
5 nov 2026 RSC Anderlecht – Red Bull Salzburg – – –
31 okt 2026 RSC Anderlecht – KVC Westerlo 4–1 85' 7.9
25 okt 2026 KAA Gent – RSC Anderlecht 4–0 – –
22 okt 2026 Jagiellonia Białystok – RSC Anderlecht 0–3 65' 7.4
18 okt 2026 K. Beerschot V.A. – RSC Anderlecht 2–1 – –
15 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 65' 7.0
10 okt 2026 Cercle Brugge – RSC Anderlecht 1–2 45' 6.6
6 okt 2026 England – Czechia 3–0 58' 6.3
3 okt 2026 Spain – Czechia 3–1 57' 6.5
29 sep 2026 Czechia – England 0–2 33' 7.4
26 sep 2026 Czechia – Croatia 1–2 67' 6.5
19 sep 2026 RSC Anderlecht – SV Zulte Waregem 3–0 84' 7.2
16 sep 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 74' 6.6
6 sep 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 25' 6.5

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 5M €
  1. Transfer 5M €
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,91
Rating laatste wedstrijd7,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,91 nov 2025 aug 2026 okt 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 7,4 7,0 6,6 6,3 6,5 7,4 6,5 7,2 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Pro League RSC Anderlecht 8 (7) 557 1 0 7,13
2026 UEFA Nations League Czechia 4 (3) 215 0 0 6,68
2026 UEFA Europa League RSC Anderlecht 3 (3) 204 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ekstraklasa 2024 · percentiel onder middenvelders (173 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 81 Voltooide passes 82 Passnauwkeurigheid 95 Progressieve balvoeringen 43 Succesvolle dribbels 81 Tackles + onderscheppingen 45 Rating 48

28 wedstrijden · 1.010 min

Lukáš Ambros: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,60
81
Voltooide passes / 90 min 38,2
82
Passnauwkeurigheid 88,1%
95
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
43
Succesvolle dribbels / 90 min 1,43
81
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,41
45
Rating 6,87
48

Hoe berekenen we dit?