OrcaScore
27

Aanvaller

Luis Riveros

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
942 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,67
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd28
Geboortedatum24 mrt 1998
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€430K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 2
Minuten277
Rating–
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten413
Rating7,07
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals2
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten252
Rating6,48
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid85 · 62%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels15 / 35
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten137
Balverlies51
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels8
Clearances5
Balveroveringen16
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)23,06
Topsnelheid (km/u)33,91

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek50
Tactiek36
Verdediging36
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

25

Zwakke punten

614

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Coquimbo Unido – Unión La Calera 1–0 90' 8.2
25 okt 2026 Ñublense – Coquimbo Unido 2–1 90' 7.5
11 okt 2026 Coquimbo Unido – Colo-Colo 5–2 45' 6.9
8 okt 2026 Coquimbo Unido – CD Cobreloa 2–1 34' 6.7
17 sep 2026 Coquimbo Unido – Huachipato 0–1 7' –
12 sep 2026 Cobresal – Coquimbo Unido 3–2 45' 6.4
6 sep 2026 Universidad de Chile – Coquimbo Unido 4–2 64' 6.2
3 sep 2026 Coquimbo Unido – Universidad de Concepción 1–0 90' 7.5
27 aug 2026 Coquimbo Unido – Universidad Católica 1–2 85' 6.4
20 aug 2026 Coquimbo Unido – Club Atlético Platense 6–7 53' 6.9
13 aug 2026 Club Atlético Platense – Coquimbo Unido 1–1 84' 6.1
6 aug 2026 Coquimbo Unido – San Marcos de Arica 1–0 – –
2 aug 2026 Palestino – Coquimbo Unido 2–1 90' 6.2
12 jul 2026 Coquimbo Unido – Unión La Calera 5–5 74' 7.2
9 jul 2026 Unión La Calera – Coquimbo Unido 0–1 82' 6.8

Carrière en transfers

7 clubs · 13 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Naval Naar: U. de Concepción
    Terug van verhuur
  12. U. de Concepción Naar: Naval
    Verhuur
  13. UdeC U21 Naar: U. de Concepción
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd8,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,78 nov 2025 mei 2026 okt 2026 8,2

Laatste 10 wedstrijden

8,2 7,5 6,9 6,7 6,4 6,2 7,5 6,4 6,9 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Coquimbo Unido 23 (14) 1.255 4 3 6,78
2026 Copa de la Liga Coquimbo Unido 6 (5) 413 3 0 7,07
2026 Copa Chile Coquimbo Unido 5 (2) 277 3 1 –
2026 CONMEBOL Libertadores Coquimbo Unido 6 (2) 252 0 0 6,48

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 46 Sleutelpasses 23 Voltooide passes 16 Passnauwkeurigheid 3 Progressieve balvoeringen 62 Succesvolle dribbels 77 Tackles + onderscheppingen 8 Rating 17

5 wedstrijden · 291 min

Luis Riveros: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
46
Sleutelpasses / 90 min 0,62
23
Voltooide passes / 90 min 20,4
16
Passnauwkeurigheid 64,1%
3
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,86
62
Succesvolle dribbels / 90 min 1,24
77
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,24
8
Rating 6,63
17

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?