OrcaScore
6

Middenvelder

Luís Oyama

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
47
3.729 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,14
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd29
Geboortedatum30 jan 1997
Lengte171 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€540K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen32 / 29
Minuten2.441
Rating6,94
Doelpunten / Assists3 / 3
Schoten (op doel)29 (13)
Passes · nauwkeurigheid1.136 · 84%
Kansen gecreëerd30
Tackles / Onderscheppingen33 / 38
Gewonnen duels79 / 173
Succesvolle dribbels13
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,12 / 1,63
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes89
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten1.476
Balverlies280
Bal afgepakt25
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels64
Clearances25
Balveroveringen186
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt31
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week2
Clean sheets9
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)164,58
Topsnelheid (km/u)34,01
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten1.018
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (0)
Passes · nauwkeurigheid388 · 81%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen17 / 18
Gewonnen duels44 / 83
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten541
Balverlies101
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels39
Clearances13
Balveroveringen84
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek50
Tactiek47
Verdediging52
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

1326

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Grêmio Novorizontino – Operário-PR 2–1 45' 7.3
24 okt 2026 Atlético-GO – Grêmio Novorizontino 0–1 68' 6.4
19 okt 2026 Vila Nova FC – Grêmio Novorizontino 2–2 75' 7.2
13 okt 2026 Grêmio Novorizontino – Ponte Preta 5–1 90' 6.4
9 okt 2026 Náutico – Grêmio Novorizontino 0–2 90' 6.8
2 okt 2026 Grêmio Novorizontino – Goiás 3–0 90' 7.2
26 sep 2026 Grêmio Novorizontino – São Bernardo 0–0 90' 7.2
19 sep 2026 Ceará – Grêmio Novorizontino 2–1 78' 6.4
14 sep 2026 Grêmio Novorizontino – Cuiabá 1–1 90' 7.4
10 sep 2026 Botafogo-SP – Grêmio Novorizontino 1–3 90' 7.0
5 sep 2026 Grêmio Novorizontino – Avaí 3–1 90' 6.3
29 aug 2026 Grêmio Novorizontino – Sport Recife 2–1 90' 7.4
25 aug 2026 Athletic Club – Grêmio Novorizontino 1–4 90' 7.7
21 aug 2026 Grêmio Novorizontino – América-MG 3–0 90' 7.8
17 aug 2026 CRB – Grêmio Novorizontino 0–0 90' 6.7

Carrière en transfers

9 clubs · 17 transfers · totale transfersom 400k €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer 400k €
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)45
Gemiddelde rating6,91
Rating laatste wedstrijd7,32 nov 2026
Gemiste wedstrijden2
5 6 7 8 9 6,91 jan 2026 jun 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,4 7,2 6,4 6,8 7,2 7,2 6,4 7,4 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Grêmio Novorizontino 32 (29) 2.441 3 3 6,94
2026 Paulista Série A1 Grêmio Novorizontino 12 (11) 1.018 0 0 6,83
2026 Copa do Brasil Grêmio Novorizontino 3 (3) 270 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 38 Sleutelpasses 38 Voltooide passes 69 Passnauwkeurigheid 82 Progressieve balvoeringen 61 Succesvolle dribbels 29 Tackles + onderscheppingen 64 Rating 84

9 wedstrijden · 798 min

Luís Oyama: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,07
38
Sleutelpasses / 90 min 1,13
38
Voltooide passes / 90 min 38,8
69
Passnauwkeurigheid 88,0%
82
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,69
61
Succesvolle dribbels / 90 min 0,45
29
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,93
64
Rating 7,16
84

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?