OrcaScore
5

Middenvelder

Luis Otávio

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
1.624 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,06
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,76
Leeftijd19
Geboortedatum12 apr 2007
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,2M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 15
Minuten1.310
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid729 · 86%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen47 / 20
Gewonnen duels85 / 140
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,76 / 0,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes35
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten937
Balverlies139
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels76
Clearances26
Balveroveringen61
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt17
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)149,58
Topsnelheid (km/u)35,49
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten168
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid68 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen6 / 5
Gewonnen duels6 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten84
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten146
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid56 · 71%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels7 / 17
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten80
Balverlies23
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances4
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek48
Tactiek41
Verdediging49
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

1315

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Charlotte FC – Orlando City SC 4–0 45' 6.6
29 okt 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 90' 7.1
18 okt 2026 Orlando City SC – DC United 4–1 70' 6.3
15 okt 2026 Toronto FC – Orlando City SC 3–3 90' 6.5
11 okt 2026 Orlando City SC – Columbus Crew 3–2 28' 6.6
27 sep 2026 Philadelphia Union – Orlando City SC 4–2 36' 7.2
20 sep 2026 New England Revolution – Orlando City SC 4–2 45' 6.5
17 sep 2026 Columbus Crew – Orlando City SC 2–1 – –
13 sep 2026 Orlando City SC – Toronto FC 3–0 90' 7.3
10 sep 2026 Atlanta United – Orlando City SC 2–3 – –
6 sep 2026 Orlando City SC – San Diego FC 1–0 15' 6.4
30 aug 2026 Minnesota United – Orlando City SC 3–3 31' 6.8
23 aug 2026 Orlando City SC – Real Salt Lake 2–1 45' 6.6
20 aug 2026 Orlando City SC – Chicago Fire 1–2 90' 7.3
16 aug 2026 Orlando City SC – FC Cincinnati 1–1 90' 7.3

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 3M €
  1. Transfer 3M €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,75
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden32 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,75 nov 2025 jul 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,1 6,3 6,5 6,6 7,2 6,5 7,3 6,4 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Orlando City SC 26 (15) 1.310 1 0 6,77
2026 Leagues Cup Orlando City SC 2 (2) 168 0 0 6,75
2026 US Open Cup Orlando City SC 3 (1) 146 0 0 6,73

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 23 Sleutelpasses 4 Voltooide passes 86 Passnauwkeurigheid 89 Progressieve balvoeringen 8 Succesvolle dribbels 82 Tackles + onderscheppingen 81 Rating 49

7 wedstrijden · 352 min

Luis Otávio: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,06
23
Sleutelpasses / 90 min 0,26
4
Voltooide passes / 90 min 55,5
86
Passnauwkeurigheid 91,2%
89
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,26
8
Succesvolle dribbels / 90 min 1,28
82
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,58
81
Rating 6,87
49

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?