OrcaScore
8

Middenvelder

Ludwig Thorell

  • Basel
  • Sweden
  • 21 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
20
1.147 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,31
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,96
Leeftijd21
Geboortedatum25 feb 2005
Lengte174 cm
Gewicht67 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,5M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 7
Minuten496
Rating6,64
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid187 · 86%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen7 / 3
Gewonnen duels22 / 48
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 1,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten266
Balverlies50
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels20
Clearances5
Balveroveringen18
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)63,34
Topsnelheid (km/u)35,43
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten651
Rating7,34
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid427 · 84%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen14 / 3
Gewonnen duels36 / 63
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten574
Balverlies123
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels34
Clearances2
Balveroveringen39
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)82,57
Topsnelheid (km/u)32,67

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek57
Tactiek40
Verdediging39
Creativiteit56

Kenmerken

Sterke punten

713

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 FC Lugano – Basel 2–1 80' 6.6
25 okt 2026 Basel – Grasshopper Club Zürich 0–0 – –
11 okt 2026 FC Vaduz – Basel 3–0 19' 6.6
3 okt 2026 FC Winterthur – Basel 7–3 – –
20 sep 2026 Basel – FC St. Gallen 1879 1–3 45' 6.9
13 sep 2026 FC Luzern – Basel 2–4 18' 6.4
6 sep 2026 Basel – FC Lugano 1–3 45' 6.6
3 sep 2026 Basel – FC Sion 1–2 30' 6.6
29 aug 2026 BSC Young Boys – Basel 3–3 33' 6.5
22 aug 2026 FC Zürich – Basel 1–2 52' 6.5
16 aug 2026 Basel – FC Barcelona 2–5 16' 6.6
15 aug 2026 FC Courtételle – Basel 1–6 – –
9 aug 2026 Basel – FC Thun 4–2 60' 7.0
1 aug 2026 Basel – FC Lausanne-Sport 0–1 45' 6.4
25 jul 2026 Servette FC – Basel 0–1 69' 6.9

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 2.5M €
  1. Mjällby Naar: Basel
    Transfer 2.5M €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. IF Bromma U17 Naar: Brommapojkarna
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,96 feb 2026 mei 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,6 6,9 6,4 6,6 6,6 6,5 6,5 6,6 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Allsvenskan Mjällby AIF 9 (8) 651 1 2 7,34
2026 Swiss Super League Basel 11 (7) 496 0 0 6,64
2026 Schweizer Cup Basel – – 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Superettan 2024 · percentiel onder middenvelders (129 spelers)

Vergelijken
50 xA 63 Sleutelpasses 74 Voltooide passes 67 Passnauwkeurigheid 69 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 50 Tackles + onderscheppingen 26 Rating 29

30 wedstrijden · 2.009 min

Ludwig Thorell: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,13
63
Sleutelpasses / 90 min 1,30
74
Voltooide passes / 90 min 34,3
67
Passnauwkeurigheid 84,5%
69
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,48
50
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,03
26
Rating 6,75
29

Hoe berekenen we dit?