OrcaScore
10

Middenvelder

Ludovic Blas

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
764 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,24
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd28
Geboortedatum31 dec 1997
Lengte180 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€9,3M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten147
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid64 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,59 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten98
Balverlies23
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,81
Topsnelheid (km/u)30,52
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten330
Rating6,48
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)14 (3)
Passes · nauwkeurigheid112 · 79%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels13 / 36
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists1,17 / 0,69
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten198
Balverlies65
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels12
Clearances0
Balveroveringen12
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)38,16
Topsnelheid (km/u)30,85
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 3
Minuten287
Rating6,81
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)14 (4)
Passes · nauwkeurigheid119 · 83%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels16 / 33
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,59 / 1,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten196
Balverlies50
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels14
Clearances1
Balveroveringen11
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)38,21
Topsnelheid (km/u)33,60

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval67
Techniek61
Tactiek44
Verdediging27
Creativiteit70

Kenmerken

Sterke punten

72613

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 OGC Nice – Stade Rennais 5–2 – –
25 okt 2026 Stade Rennais – RC Strasbourg 3–0 12' 6.8
22 okt 2026 Juventus – Stade Rennais 2–2 – –
18 okt 2026 Paris FC – Stade Rennais 4–3 45' 6.4
15 okt 2026 Stade Rennais – OFI Crete 2–1 67' 7.0
11 okt 2026 Stade Rennais – AJ Auxerre 4–1 13' 7.4
6 okt 2026 Martinique – El Salvador 1–1 90' 6.6
3 okt 2026 Martinique – Honduras 2–1 90' 6.3
29 sep 2026 Suriname – Martinique 2–1 60' 6.7
26 sep 2026 El Salvador – Martinique 3–1 90' 6.3
19 sep 2026 Olympique Lyonnais – Stade Rennais 4–0 28' 6.7
16 sep 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 80' 6.6
11 sep 2026 Stade Rennais – Olympique de Marseille 1–0 78' 7.2
6 sep 2026 Angers – Stade Rennais 1–2 77' 6.6
30 aug 2026 Stade Rennais – Le Mans 3–2 16' 7.0

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 23M €
  1. Nantes Naar: Rennes
    Transfer 15M €
  2. EAG Naar: Nantes
    Transfer 8M €
  3. Guingamp 2 Naar: EAG
    Transfer
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd6,825 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,80 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,4 7,0 7,4 6,6 6,3 6,7 6,3 6,7 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 CONCACAF Nations League Martinique 4 (3) 330 0 1 6,48
2026 Ligue 1 Stade Rennais 8 (3) 287 0 1 6,81
2026 UEFA Europa League Stade Rennais 2 (2) 147 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2024 · percentiel onder aanvallers (91 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 30 xG 15 Schoten 41 xA 80 Sleutelpasses 86 Succesvolle dribbels 79 Gewonnen luchtduels 23 Rating 89

29 wedstrijden · 2.302 min

Ludovic Blas: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,23
30
xG / 90 min 0,20
15
Schoten / 90 min 2,23
41
xA / 90 min 0,21
80
Sleutelpasses / 90 min 1,84
86
Succesvolle dribbels / 90 min 1,72
79
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,47
23
Rating 7,20
89

Hoe berekenen we dit?